VOLVO CAR WROCŁAW-BIELANY

Wszystko Ci Volvo

Dealerzy i sprzedaż samochodów
ul. Wrocławska 1, 55-040 Bielany Wrocławskie dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
VOLVO CAR WROCŁAW-BIELANY

Informacje

O nas
VOLVO CAR WROCŁAW-BIELANY (dawniej Inter-Car Bielany) – Autoryzowany Dealer Volvo to jeden z oddziałów firmy INTER-CAR II SP. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Firma INTER-CAR II SP. z o.o. działa na polskim rynku motoryzacyjnym od 1990 r. Autoryzowany Dealer Volvo w Bielanach Wrocławskich powstał w 2010 r. w miejsce marki Chrysler, Jeep i Dodge.

Czym się zajmujemy?

- sprzedaż samochodów nowych
- sprzedaż samochodów używanych (Volvo Selekt)
- naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
- naprawy blacharsko-lakiernicze
- likwidacja szkód komunikacyjnych
- przeglądy okresowe
- przeglądy rejestracyjne w Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów

Od kwietnia 2015 r. działa drugi salon Volvo firmy INTER-CAR II SP. z o.o. pod nazwą INTER-CAR OPOLE. Salon znajduje się w Opolu na terenie Centrum Handlowego KAROLINKA.
W kwietniu 2019 roku otwarty został w Bielanach Wrocławskich trzeci salon Volvo – VOLVO SELEKT, czyli salon samochodów używanych.

Volvo jest marką znaną na całym świecie. Samochody tego szwedzkiego producenta są projektowane z myślą o trudnych, skandynawskich warunkach, dzięki czemu doskonale sprawdzają się również na polskich drogach.

Za co cenione są auta marki Volvo?

Auta marki Volvo cenione są za niezawodność, niskie spalanie paliwa, a także piękną linię nadwozia i odporność na eksploatację. Ponadto wykonywane są tylko z najlepszych jakościowo materiałów, co sprawia, że mogą służyć przez wiele lat. Najlepszym miejscem, w którym można nabyć te pojazdy jest autoryzowany salon Volvo Car Wrocław-Bielany.

Jakie auta można zakupić w salonie Volvo Car Wrocław-Bielany?

W salonie Volvo Car Wrocław-Bielany można zakupić auta, takie jak:

- Volvo S90
- Volvo V90
- Volvo V90 Cross Country
- Volvo S60
- Volvo V60
- Volvo S60 Cross Country
- Volvo XC40
- Volvo XC60
- Volvo XC90
Opis działalności
16 października Volvo Cars zaprezentowało pierwszy w pełni elektryczny samochód – Volvo XC40. Otwiera on całą gamę zelektryfikowanych modeli występujących pod nazwą Recharge. Każdego roku będzie powstawał nowy kolejny model Volvo w pełni elektryczny. Wszystkie modele Volvo występują obecnie w wersji plug-in-hybrid, począwszy od najmniejszego XC40, przez modele serii 60, po największe auta takie jak XC90, V90 i S90. W salonie Volvo Car Wrocław-Bielany można odbyć jazdę testową każdym modelem Volvo w wersji hybrydowej. Do wyboru są też wersje oznaczone literą B.
Produkty i usługi
Głównie oferujemy samochody nowe, ale można kupić u nas również te używane w bardzo dobrym stanie. Zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiedniego modelu. Ponadto zakup może być poprzedzony jazdą próbną. Konkretny model do tego celu można zarezerwować na naszej stronie internetowej.

Jakie usług świadczy firma Volvo Car Wrocław-Bielany?

Firma Volvo Car Wrocław-Bielany świadczy usługi serwisowe. Prace w tym zakresie wykonujemy w naszym bogato wyposażonym warsztacie. Naprawy wykonujemy w ramach gwarancji oraz po jej zakończeniu. Podczas napraw stosujemy oryginalne części zamienne i specjalne procedury, dlatego każdy z kierowców może mieć pewność, że jego pojazd w pełni będzie się nadawał do jazdy po opuszczeniu serwisu. Nasi mechanicy w krótkim czasie pozbędą się wszystkich usterek mechanicznych, a na specjalne życzenie zamontują wybrane przez Państwa akcesoria samochodowe.

Do innych usług realizowanych w naszych warsztacie należy zaliczyć:

- likwidacja szkód komunikacyjnych,
- przeglądy rejestracyjne,
- przeglądy okresowe,
- naprawy lakiernicze,
- naprawy blacharskie.

Więcej informacji dotyczących salonu Volvo Car Wrocław-Bielany, w tym aktualna oferta aut, a także inne dane związane z działalnością producenta samochodów Volvo można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe