Bufiplast s.c. Gryżyna Ziomek, Jerzy Ziomek

Produkcja worków i folii o wybranych przez Państwa parametrach

Opakowania foliowe
55-095 Budziwojowice 15 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(71) 315 48 04
Bufiplast s.c. Gryżyna Ziomek,  Jerzy Ziomek

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Bufiplast znajduje się w Budziwojowicach, w powiecie wrocławskim, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo Grażyny i Jerzego Ziomków powstało w 1996 r. i zajmuje się produkcją foli polietylenowej pod różnymi postaciami. Zaopatruje w nie klientów indywidualnych i przemysłowych.
Produkty i usługi
Bufiplast produkuje artykuły foliowe wysokiej jakości. Ma ponad 20 lat doświadczenia w wytwarzaniu folii o różnych parametrach, w tym różnej grubości, szerokości i kolorach. Wszystkie produkty z oferty charakteryzują się dużą wytrzymałością i użytecznością. Na życzenie klientów możliwe jest wyprodukowanie artykułów foliowych o odpowiedniej grubości, wymiarach i kolorze. Indywidualne podejście do każdego zlecenia to podstawa działalności przedsiębiorstwa.

Na klientów Bufiplast czekają takie rozwiązania jak kaptury foliowe na palety. Te artykuły wytwarzane są z dwóch rodzajów folii: opakowaniowej albo termokurczliwej. Kaptury opakowaniowe doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie podczas składowania produktów na paletach, ponieważ chronią przed warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem UV. Z kolei kaptury termokurczliwe świetnie chronią ładunki przed zsunięciem z palety oraz deszczem i śniegiem.

Poza wymienionymi produktami firma produkuje i sprzedaje w atrakcyjnych cenach:
-rękawy foliowe
-półrękawy foliowe
-folie ldpe
-worki foliowe
-folie stretch maszynowe
-folie stretch ręczne
-worki ldpe na odpady
-arkusze foliowe

Ponadto przedsiębiorstwo produkuje folię pęcherzykową. Idealnie nadaje się do zabezpieczania na czas transportu szkła, ceramiki, elektroniki i innych narażonych na uszkodzenie produktów.

Na foliach mogą zostać nadrukowane wybrane przez Państwa napisy i grafiki. Ponadto folie mogą zostać poddane mikroperforacji i zabarwione.


Wymienione informacje o Bufiplast to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Po dokładne dane dotyczące firmy i sprzedawanych produktów warto wejść na stronę internetową, napisać wiadomość mailową albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe