World Wood Joanna Świderska

Oferujemy produkcję i skup palet drewnianych

Palety
Parkowa 1, 55-095 Byków dolnośląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
World Wood Joanna Świderska

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się skupem i sprzedażą nowych i używanych palet drewnianych. Przedmiotem naszej działalności jest również wynajem palet, sprzedaż, oraz skup palet. Wykonujemy ponadto palety na zamówienie, z
Produkty i usługi
Palety to podstawowe narzędzie logistyczne, będące równocześnie niezbędnym wyposażeniem każdego magazynu. Najczęściej drewniane, służą jako podniesiona platforma transportowa mniejszych produktów. Palety są dostosowane do przewozu za pomocą wózków widłowych, co umożliwia ich szybkie przemieszczanie razem z przewożonym towarem. W logistyce funkcjonują palety zarówno nowe, jak i pochodzące z outsourcingu.

Worldwood to polska firma oferująca swoim klientom szeroki zakres usług w obszarze palet drewnianych, zarówno tych standardowych, jak i pierwszego oraz drugiego gatunku. W naszym asortymencie znajdują się palety nowe i używane, na życzenie klienta istnieje możliwość wyprodukowania palety w żądanym rozmiarze. Zajmiemy się także transportem zamówienia pod wskazany adres. Wynajem palet to doskonała alternatywa dla klientów, którzy nie chcą inwestować w ich zakup i wolą lokować pieniądze w innych przedsięwzięciach logistycznych.

W naszej firmie dostępne są również pół palety, ćwierć palety oraz akcesoria typu gitterbox używany, czyli metalowy pojemnik siatkowy, stosowany w prawie każdym europejskim magazynie do składowania ciężkich przedmiotów. Gitterboxy są odporne na zniszczenia oraz działanie warunków atmosferycznych. Kosze metalowe, jako kontenery siatkowe, mają uchylne klapy umożliwiające sprawny załadunek towarów. Ponadto przystosowane są do przewozu wózkami widłowymi, co powoduje łatwy transport usprawniający funkcje magazynowe.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu. Nasz wykwalifikowany personel pomoże w wyborze optymalnych rozwiązań. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i podejmiemy długofalową współpracę. Każde zlecenie realizujemy w szybkim terminie, proponujemy również konkurencyjne ceny. Stawiamy na recykling i ekologiczne rozwiązania, dlatego warto skorzystać z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, łódzkie, opolskie, wielkopolskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
C
cyt
Fajnie, że dowożą palety na miejsce do Klienta. Nie musiałem wynajmować dodatkowo transportu. Polecam!
P
pepe
Nie mam im nic do zarzucenia. Wiele razy zamawiałem od nich palety i nie byłem nigdy zawiedziony. Super!
K
Krzysiek
Polecam tę firmę. Tanio kupuję od nich palety do magazynowania moich towarów. Mają je naprawdę solidne i wytrzymałe.
S
Slavvekk
Oferują naprawdę porządne palety drewniane. Kupiłam kilka, aby zbudować z nich łóżko i stolik kawowy. Udało mi się, a meble, które zrobiłam, są solidne.