Ośrodek Terapii Uzależnień „ Droga do domu”

Pomoc osobom uzależnionym

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Świerkowa 33A, 55-095 Długołęka dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ośrodek Terapii Uzależnień „ Droga do domu”

Informacje

Opis działalności
Fundacja na rzecz rozwoju Dzieci i Młodzieży oraz Osób Dorosłych Droga Do Domu, którą prowadzimy od 2017 roku, zlokalizowana jest we Wrocławiu. Pomagamy osobom ubogim znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, również osobom niepełnosprawnym i instytucjom o ważnym znaczeniu społecznym.
Produkty i usługi
Fundację na rzecz rozwoju Dzieci i Młodzieży oraz Osób Dorosłych Droga Do Domu tworzy wykwalifikowana kadra profesjonalistów z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, a także pełni zaangażowania wolontariusze. Certyfikowani specjaliści prowadzą terapie oraz szkolenia z rozwiązywania problemów alkoholowych.

Cele naszej fundacji to między innymi:

- działanie na rzecz osób uzależnionych,
- pomoc dzieciom,
- ochrona zdrowia psychicznego ludzi,
- pomoc ubogim,
- ochrona i promocja zdrowia,
- wychowywanie do wartości rodzinnych,
- pomoc rodzinom patologicznym.

Organizujemy warsztaty i zajęcia w grupach kilkuosobowych rozwijające kompetencje społeczne i emocjonalne, prowadzimy kącik porad, czyli konsultacje dla rodziców prowadzone przez specjalistów, a także zajęcia warsztatowe, podczas których udzielane są porady dotyczące uczuć.

Niesienie pomocy osobom ubogim znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej jest dla nas bardzo ważne. Co ważne, promujemy ideę wolontariatu, zrzeszając grono ludzi o dobrym sercu.

Zachęcamy do kontaktu z naszą Fundacją na rzecz rozwoju Dzieci i Młodzieży oraz Osób Dorosłych Droga Do Domu we Wrocławiu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń