Id Lifting Sp. z o.o. Sp.k.

Dystrybutor urządzeń transportu bliskiego

Urządzenia i maszyny przemysłowe
ul. Chabrowa 13, 55-095 Długołęka dolnośląskie
(5 opinii) napisz opinię
Id Lifting Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności firmy Id Lifting Sp. z o.o. Sp.k. w Długołęka
Id Lifting to spółka z Długołęki, niedaleko Wrocławia. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń transportu bliskiego do firm działających w różnych branżach. Oferuje też liczne związane z nimi usługi. Zarząd zaprasza do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Urządzenia transportu bliskiego to wyposażenie niezbędne w większość zakład w produkcyjnych i to niezależnie od branży. Nowoczesne rozwiązania przyspieszają pracę, ograniczają błędy i obniżają koszty. Nie wymagają licznej obsługi, ponieważ oparte są o rozwiązania automatyczne.

Przedsiębiorstwo, które od lat dostarcza najlepsze systemy tego rodzaju jest Id Lifting. Współpracuje z najlepszymi producentami z Europy i innych części świata, by w ręce klientów trafiały niezawodne, funkcjonalne i ekonomiczne instalacje. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i dopasowywanie instalacji to oczekiwań klientów.

Zamawiający mogą skorzystać z bogatej oferty obejmującej:

- manipulatory podciśnieniowe,
- manipulatory pneumatyczne,
- żurawiki,
- suwnice,
- wózki manipulacyjne.

Manipulatory podciśnieniowe to dynamiczne urządzenia do przemieszczania ładunków, gdzie podciśnienie generowane przez pompę próżniową służy do trzymania oraz podnoszenia danego przedmiotu. Do sterowania użyto intuicyjnej manetki oraz w niektórych wersjach dźwigni. Z kolei manipulatory pneumatyczne pochodzą od firmy Atis i mogą chwytać przedmioty poza środkiem ciężkości. Chwytanie jest możliwe w pionie i poziomie, a ponadto ładunek może być obracany lub pochylany. Urządzenie jest uniwersalne, dlatego na końcu manipulatora montowane są chwytaki ssawkowe albo mechaniczne. Konstrukcja podnosi do 500 kilogramów ładunków.

Ciekawym rozwiązaniem są też wózki manipulacyjne. Za ich pomocą można szybko i na duże odległości transportować ładunki. Są przy tym bardzo mobilne.

Wreszcie żurawki i suwnice uzupełniają systemy transportowe lub są samodzielnymi rozwiązaniami.

Do manipulatorów dołączane są specjalne chwytaki i zawiesia umożliwiające podnoszenie różnych materiałów, np. blach, płyt betonowych, kegów, beczek albo tafli szkła.

Wymienione informacje to nie wszystko! Po więcej zaprasza się do kontaktu.

Zasięg działania
Firma Id Lifting Sp. z o.o. Sp.k. z lokalizacji: Długołęka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
C
Cajoruso
Polecam sprzęt produkcyjny tego dystrybutora. Solidne wykonanie i niezawodność.
E
Egehia
Korzystamy w naszym zakładzie z manipulatorów pneumatycznych od tego dystrybutora już od dłuższego czasu. Polecamy.
G
Gumis216
Mogę z całą odpowiedzialnością polecić każdemu firmę Id Lifting. Mają w ofercie świetnej jakości, solidne manipulatory podciśnieniowe.
A
Asi_gocen
Współpracujemy z firmą Id Lifting już od lat. Polecamy serdecznie tego dystrybutora automatyki.
A
AdamUP
Polecam serdecznie tego dystrybutora automatyki przemysłowej. Korzystamy z nich od lat.

Słowa kluczowe