Id Lifting sp. z o.o. sp.k.

Dystrybutor urządzeń transportu bliskiego

Urządzenia i maszyny przemysłowe
ul. Chabrowa 13, 55-095 Długołęka dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Id Lifting sp. z o.o. sp.k.

Informacje

Opis działalności
Id Lifting to spółka z Długołęki, niedaleko Wrocławia, założona w 2011 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń transportu bliskiego do firm działających w różnych branżach. Oferuje też liczne związane z nimi usługi.
Produkty i usługi
Urządzenia transportu bliskiego to wyposażenie niezbędne w większość zakład w produkcyjnych i to niezależnie od branży. Nowoczesne rozwiązania przyspieszają pracę, ograniczają błędy i obniżają koszty. Nie wymagają licznej obsługi, ponieważ oparte są o rozwiązania automatyczne. Firmą, która od lat dostarcza najlepsze systemy tego rodzaju jest Id Lifting. Przedsiębiorstwo współpracuje z najlepszymi producentami z Europy i innych części świata, by w ręce klientów trafiały niezawodne, funkcjonalne i ekonomiczne instalacje. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i dopasowywanie instalacji to oczekiwań klientów.
Zamawiający mogą skorzystać z bogatej oferty obejmującej:
-manipulatory podciśnieniowe
-manipulatory pneumatyczne
-żurawiki
-suwnice
-wózki manipulacyjne

Manipulatory podciśnieniowe to dynamiczne urządzenia do przemieszczania ładunków, gdzie podciśnienie generowane przez pompę próżniową służy do trzymania oraz podnoszenia danego przedmiotu. Do sterowania użyto intuicyjnej manetki oraz w niektórych wersjach dźwigni. Z kolei manipulatory pneumatyczne pochodzą od firmy Atis i mogą chwytać przedmioty poza środkiem ciężkości. Chwytanie jest możliwe w pionie i poziomie, a ponadto ładunek może być obracany lub pochylany. Urządzenie jest uniwersalne, dlatego na końcu manipulatora montowane są chwytaki ssawkowe albo mechaniczne. Konstrukcja podnosi do 500 kilogramów ładunków.

Ciekawym rozwiązaniem są też wózki manipulacyjne. Za ich pomocą można szybko i na duże odległości transportować ładunki. Są przy tym bardzo mobilne.

Wreszcie żurawki i suwnice uzupełniają systemy transportowe lub są samodzielnymi rozwiązaniami.

Do manipulatorów dołączane są specjalne chwytaki i zawiesia umożliwiające podnoszenie różnych materiałów, np. blach, płyt betonowych, kegów, beczek albo tafli szkła.

Wymienione informacje to nie wszystko! Powięcej zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe