U Grzegorza. Drewno kominkowe, eko groszek, kora ogrodowa. Bąk G.

Oferujemy jakościowe drewno kominkowe, węgiel, eco groszek w przestępnych cenach

ul. Lipowa 55-080 Gniechowice dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
691 790 450
Adres korespondencyjny
ul. Lipowa 55-080 Gniechowice dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo U Grzegorza mieści się w miejscowości Kąty Wrocławskie, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność prowadzona jest od 2007 roku. Właścicielem, a zarazem osobą decyzyjną w firmie jest Grzegorz Bąk. Głównym przedmiotem działalności jest sprzedaż drewna kominkowego, więźby dachowej oraz węgla, dostarczany przez najlepsze polskie kopalnie.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę branżową, dlatego oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty, które od wielu lat cieszą się uznaniem naszych stałych klientów. Staramy nieustannie poszerzać naszą ofertę, a także spełniać Państwa wymagania. Zależy nam na stuprocentowej satysfakcji naszych kontrahentów.

W ramach naszej działalności oferujemy między innymi drewno opałowe i drewno kominkowe.Podchodzi ono głównie z takich drzew jak:
- buk,
- dąb,
- jesion,
- grab,
- brzoza,
- olcha,
- sosna,
- świerk.

Produkty z drewna są ciągle niezastąpionym elementem w budownictwie, dlatego nasz tartak oferuje również więźbę dachową impregnowaną, tarcicę, łaty, krawędziaki, a także kantówki i palety,

Ponadto posiadamy także skład węgla opałowego, a w tym ekogroszek, brykiet kominkowy, miał, koks oraz pellet.

W naszej ofercie znajduje się wiele produktów, które pomogą Państwu w urządzeniu ogrodu. Do wyboru mamy między innymi takie rzeczy jak:
- kamień ogrodowy,
- korę sosnową,
- korę ogrodową,
- grys,
- żwir rzeczny,
- otoczaki,
- kostkę granitową i sjenitową.

Produkty, które posiadamy w naszej ofercie pochodzą prosto od producentów. Dzięki temu, robiąc u nas zakupy otrzymują Państwo gwarancję atrakcyjnych cen. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i hurtowych. Dodatkowo dysponujemy własnym transportem co maksymalnie obniża cenę.

Zachęcamy serdecznie do współpracy i skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
strzeliśki, głogowski, oleśnicki, górowski, świdnicki, dzierżoniowski, Wrocław, średzki, milicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń