"KORPORACJA MSK"

Surowce wtórne, złom, skup metali, skup złomu, skup metali kolorowych.

Złom i surowce wtórne
ul. Spółdzielcza 3, 55-080 Kąty Wrocławskie dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
600 214 900
692450703
mskurian@wp.pl
Adres korespondencyjny
ul. Spółdzielcza 3, 55-080 Kąty Wrocławskie dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Skupujemy surowce wtórne: złom, makulaturę, przyjmujemy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
Produkty i usługi
Korporacja MSK to firma z ponad dwudziestoletnią tradycją. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, realizowane przez wysoko wykwalifikowaną kadrę. Nasi pracownicy posiadają przeszkolenie i doświadczenie w skupie metali kolorowych oraz transporcie surowców wtórnych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny skupu i najbardziej atrakcyjne warunki współpracy.

Zajmujemy się odbiorem złomu i odpadów od osób prywatnych i przedsiębiorstw. Chętnie nawiązujemy współpracę z hurtowniami, drukarniami i innymi firmami wymagającymi stałego odbioru odpadów. Transport realizowany jest przez naszych pracowników, którzy potrafią odpowiednio zabezpieczyć przewożony ładunek. Skupujemy także złom akumulatorów i metale kolorowe.

Jeśli w Twoim domu lub w firmie znajduje się zużyty sprzęt AGD i RTV, z którym nie masz co zrobić - skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy dogodne rozwiązanie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pod groźbą grzywny zabronione jest wyrzucanie na śmietnik telewizorów, laptopów i innych podobnych sprzętów. Należy poddać je recyklingowi, który możliwy jest za pośrednictwem naszej firmy. Dysponujemy wymaganymi uprawnieniami do odbioru zużytych urządzeń od osób prywatnych i firm. Możesz je bezpłatnie oddać w jednym z naszych punktów skupu. Mamy też możliwość odebrać własnym transportem pralkę, lodówkę oraz każdy sprzęt zasilany prądem elektrycznym.

Nasze punkty odbioru, które zajmują się również skupem makulatury, działają w oparciu o wymagane uprawnienia oraz zgodnie z normami i wymogami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej.

Korporacja MSK dysponuje ośmioma lokalizacjami na terenie Wrocławia oraz jednym punktem skupu w Kątach Wrocławskich. Naszym celem jest dotarcie do możliwie największej grupy mieszkańców i firm, dlatego rozwijamy infrastrukturę i otwieramy nowe punkty. Wybierz najbardziej dogodną lokalizację i przywieź do nas niepotrzebne materiały oraz urządzenia.


W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 600 214 900.
Marki i specjalizacje
Skupujemy surowce wtórne:
- złom stali i żeliwa,
- makulaturę,
- złom metali kolorowych,
- zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny,
- usługi transportowe.

Surowce wtórne, złom, skup metali, skup złomu, skup metali kolorowych, makulatura, skup makulatury, aluminium, puszki aluminiowe, miedź, mosiądz, cynk, kwasówka, ołów, akumulatory, zużyty sprzęt AGD i RTV, odpady, złom akumulatorów, złom aluminiowy, złom miedzi, złom mosiądzu, złom cynku, złom ołowiu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń