Korporacja MSK Małgorzata Stanisławska-Kurian

Demontaż konstrukcji stalowych, transport złomu i skup odpadów metalowych

Złom i surowce wtórne
ul. Spółdzielcza 3, 55-080 Kąty Wrocławskie dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Korporacja MSK Małgorzata Stanisławska-Kurian

Informacje

Opis działalności
Korporacja MSK to firma prowadząca cztery punkty skupu złomu. Jeden z nich znajduje się w Kątach Wrocławskich, w województwie dolnośląskim. Właścicielką przedsiębiorstwa jest Małgorzata Stanisławska-Kurian.
Produkty i usługi
Korporacja MSK w swoim punkcie skupu złomu w Kątach Wrocławskich dysponuje wagą samochodową o udźwigu do 15 ton. Doświadczeni pracownicy oceniają przywiezione odpady i wypłacają za nie atrakcyjne cenowo stawki. Oferta skupu obejmuje takie metale jak:
-złom stalowy,
-stal kwasoodporna,
-złom żeliwny,
-złom metal kolorowych.

W tym ostatnim przypadku skupowane są aluminium, np. puszki oraz brąz, mosiądz, miedź, ołów, cynk i cyna.

Dodatkowo firma płaci za złom z węglikiem spiekanym, zużyte akumulatory, niedziałające urządzenia RTV i AGD, a także za makulaturę.

Korporacja MSK w ramach kompleksowej oferty podstawia kontenery na złom, a po ich zapełnieniu oferuje transport własnymi pojazdami do skupu. Może również rozbierać stalowe konstrukcje i starannie sprzątać teren, na których się znajdowały. Zlecenia tego typu zawsze realizuje terminowo.

Dodatkowo przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż odzyskanych części i innych elementów metalowych, w tym prętów i blach.

Więcej informacji o ofercie przygotowanej przez Korporację MSK znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą jest możliwy telefonicznie oraz e-mailowo.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń