Dkv Service Sp. z o.o. Sp.k.

Technika okienna w najwyższym standardzie

ul. Wrocławska 159-161, 55-002 Kamieniec Wrocławski dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
713 185 519
Dkv Service Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności
Dkv-Service to spółka z siedzibą w Kamieńcu Wrocławskim, w województwie dolnośląskim. Powstała w 1993 roku i zajmuje się sprzedażą maszyn, które służą do wytwarzania okien. Jest to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem oraz bogatą wiedzą branżową.
Produkty i usługi
Urządzenia oferowane przez przedsiębiorstwo służą do produkcji okien o profilach wykonanych z tworzyw sztucznych oraz aluminium. Są to maszyny o standardowych właściwościach oraz sterowane elektronicznie. Wszystkie z nich pochodzą od renomowanych producentów. Maszyny te cechują się wydajnością, łatwością obsługi, oraz niezawodnością.

Oferta składa się z urządzeń takich jak:
- frezarko-kopiarki,
- zgrzewarki,
- frezarki do odwodnień,
- piły jednogłowicowe.

Dkv-Service zajmuje się programowaniem maszyn, a także ich remontowaniem oraz naprawianiem w ramach bieżącej obsługi.

Ponadto przedsiębiorstwo trudni się gięciem profili PCV do okien oraz produkcją samych okien. Wśród nich wyróżnić można między innymi klasyczne okna, łukowe lub w innych, ciekawych kształtach.

Uzupełnienie oferty stanowi szeroki wybór wśród artykułów takich jak aluminiowe okiennice. Są one nie tylko wytrzymałe, ale również bardzo stylowe. Doskonale chronią przed warunkami atmosferycznymi oraz są wyjątkową ozdobą fasady.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Dkv-Service z Kamieńca Wrocławskiego. Zachęcamy także do odwiedzin na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń