Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna "Akacjowa" lek. wet. Jarosław Kopciał

Kompleksowa specjalistyczna opieka weterynaryjna Twojego psa i kota

Lecznice weterynaryjne
ul. Akacjowa 78, 55-093 Kiełczów dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 20:00
wtorek 08:00 - 20:00
środa 08:00 - 20:00
czwartek 08:00 - 20:00
piątek 08:00 - 20:00
sobota 10:00 - 16:00
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(71) 728 29 30
Dyżur 24h w niedziele i święta
717282930
502582582
Adres korespondencyjny
ul. Akacjowa 78, 55-093 Kiełczów dolnośląskie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Przychodnia Weterynaryjna "Akacjowa" jest klinicznym centrum lecznictwa małych zwierząt istniejącym od 2010 r zapewniającym całodobową opiekę weterynaryjną. Przychodnię tworzy zespół profesjonalistów stale udoskonalających swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach i kursach specjalistycznych. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na szczegółową diagnostykę chorób małych zwierząt co przyspiesza rozpoznanie i ułatwia skuteczną terapię. Właścicielem Przychodni "Akacjowa" jest lek. wet. Jarosław Kopciał specjalista chirurg specjalista radiolog prowadzący praktykę lekarską od 2005 r.
Opis działalności
Kompleksowa specjalistyczna opieka weterynaryjna Twojego psa i kota - RTG cyfrowe, USG doppler, wideoendoskopia, wideolaparoskopia, laboratorium na miejscu. Doświadczenie, wiedza i nowoczesna aparatura pozwalają nam dokładnie diagnozować i sprawnie pomagać naszym czworonożnym pacjentom. W NIEDZIELE I ŚWIĘTA PROWADZIMY CAŁODOBOWY DYŻUR W NAGŁYCH WYPADKACH tel. 717 282 930.
Produkty i usługi
Każdy, kto chociaż raz zmagał się z chorobą swojego pupila, wie, jak trudno znaleźć dobrego i profesjonalnego weterynarza. Warto wtedy udać się do Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej „Akacjowa”, którą prowadzimy nieprzerwanie od ponad 17 lat. Zapewniamy kompleksową opiekę lekarską oraz ambulatoryjną wszystkim małym zwierzętom, zarówno psom, kotom, jak i królikom, fretkom i pozostałym gryzoniom. Pracujący w przychodni specjaliści to wykwalifikowani weterynarze, którzy w swoją pracę wkładają całe serce. Nasz zespół tworzą m.in. weterynarz onkolog, kardiolog i inni specjaliści z różnych dziedzin, dzięki czemu zwierzęta objęte są troską i najlepszą opieką.

Zapewniamy specjalistyczne oraz kompleksowe wsparcie obejmujące profilaktykę zdrowotną, leczenie laboratoryjne, a w przypadku problemów z przystosowaniem zwierzęcia – konsultacje z lekarzem behawiorystą. Nasza klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt umożliwiający terapię i diagnostykę wielonarządową. Specjalizujemy się także w stacjonarnych zabiegach z użyciem rentgena cyfrowego, USG doppler, wideoendoskopii, wideolaparoskopii oraz znieczulenia wziewnego. Wyposażone w najnowocześniejsze analizatory laboratorium analityczne w szybki i bardzo dokładny sposób dokonuje pomiarów oraz badań krwi i moczu czworonożnych pacjentów. W rezultacie znacznie skraca się czas oczekiwania na wyniki badań. Na co dzień proponujemy drobne zabiegi weterynaryjne, m.in. czipowanie oraz szczepienia psów i kotów.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wydłużyliśmy godziny pracy, a także wprowadziliśmy pogotowie weterynaryjne obejmujące całodobowy dyżur w nagłych przypadkach – również w niedziele i święta. Jeśli zwierzę potrzebuje pomocy, warto jak najszybciej skontaktować się z przychodnią „Akacjowa”, gdzie otrzyma fachową pomoc.
Marki i specjalizacje
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem (RTG cyfrowe, USG cyfrowe color, doppler, wideoendoskopia, wideolaparoskopia, analizatory laboratoryjne do badania krwi i moczu, pompa infuzyjna, cyfrowy tonometr do pomiaru ciśnienia gałki ocznej, nowocześnie wyposażona sala operacyjna z aparatem do znieczulenia wziewnego i respiratorem). Nasze główne specjalizacje: chirurgia, onkologia, ortopedia, kardiologia, alergologia, dermatologia, okulistyka, diagnostyka obrazowa, endokrynologia, gastroenterologia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Milicz, Oleśnica, Trzebnica, Świdnica, Wrocław, Środa Śląska, Dzierżoniów, Wałbrzych, Wołów, Oława

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
I
I.A.
2018-03-19 10:54:34
Bardzo Polecam tą Przychodnię. Specjalistyczny sprzęt i bardzo profesjonalne usługi.
O
O.M
2018-03-08 14:04:31
Obsługa na najwyższym poziomie, trafna diagnoza i pupil uratowany. Dziękuję.
M
M.K
2015-05-07 08:29:19
Polecam naprawdę warto :)
!
!!!!!
2015-03-12 10:38:03
Super robota. Przychodnia godna polecenia !!!!
A
Ania
2015-01-23 09:45:46
Polecam znakomite podejście do zwierząt skuteczne leczenie :)Dziekuję