Sławomir Szmuc Usługi transportowe

Transport pojazdami z wywrotką

Kamień i kruszywa
ul. Piaskowa 2, 55-040 Księginice dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sławomir Szmuc Usługi transportowe

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą transportową, której właścicielem jest Sławomir Szmuc. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Żórawinie, na terenie województwa dolnośląskiego. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą transportową, która działa na rynku już od 2010 roku, w związku z czym posiadamy wieloletnie doświadczenie. Nasza działalność opiera się przede wszystkim na świadczeniu usług transportowych pojazdami z wywrotką czy transportu z HDS. Skupiamy się na transporcie materiałów sypkich.

Cały czas poszerzamy swoją ofertę oraz flotę samochodową, by spełniać potrzeby coraz szerszego grona odbiorców wraz z rosnącym zapotrzebowaniem. Dysponujemy nowoczesnymi oraz sprawnymi pojazdami, które regularnie poddawane są przeglądom i konserwacjom, by mieć pewność ich bezproblemowego działania.

Na naszą ofertę składają się na przykład:
- transport pojazdami z wywrotką,
- transport z HDS,
- przewożenie materiałów sypkich,
- transport kruszyw,
- przewóz piasku i ziemi,
- transportowanie kamieni ogrodowych.

Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą materiałów sypkich różnych frakcji. Są to między innymi kruszywa, piaski, żwiry, a także humus. Współpracujemy z osobami prywatnymi, małymi firmami budowlanymi i brukarskimi oraz potentatami budowlanymi czy deweloperami. Sprawnie świadczymy usługi i zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców. Działamy głównie na Dolnym Śląsku.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą transportową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń