Pol-Laser Spawanie Laserowe

Technika laserowa spawalnictwa naprawczego

Usługi spawania i zgrzewania
Parkowa 1, 55-040 Małuszów dolnośląskie
(3 opinie) napisz opinię
Pol-Laser Spawanie Laserowe
Parkowa 1, 55-040 Małuszów dolnośląskie
Telefon
Pol-Laser Spawanie Laserowe

Informacje

Opis działalności firmy Pol-Laser Spawanie Laserowe w Małuszów
Firma POL-LASER działa na rynku od 1999 roku. Założycielką działalności jest Beata Czerwińska-Engelhardt. Nasza siedziba mieści się w Małuszowie, na terenie województwa dolnośląskiego.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością jest laserowe spawanie form wtryskowych i elementów pokrewnych, takich jak wkładki, suwaki, tuleje. Zajmujemy się spawaniem metodą TIG oraz zapewniamy usługę obróbki materiału po spawaniu. Usługi wykonujemy z największą starannością i profesjonalizmem.

Zalet spawania laserowego jest wiele. Metodą ta można wykonać spoiny wysokiej jakości, które będą wytrzymałe i estetyczne. Poza tym spawy takie cechują się brakiem zapadnięć w obszarze spawania, minimalną obróbką końcową oraz minimalnym zużyciem ciepła w obszarze spawania. Poza tym zaletą jest także możliwość łączenia materiałów trudno spawalnych i czystość procesu.

Oferujemy spawanie materiałów takich, jak:
- stale narzędziowe,
- żeliwo,
- stellit,
- stopy aluminium,
- stopy miedzi,
- stopy brązu,
- stopy tytanu.

Poza tym oferujemy:
- spawanie narzędzi, form wtryskowych, wkładek, stempli, suwaków i tulei,
- spawanie instrumentów chirurgicznych, protez, implantów i części endoskopów,
- spawanie termoelementów, czujników pomiarowych i membran ciśnieniowych.

Zajmujemy się również spawaniem części ze stali nierdzewnej dla sprzętu gospodarstwa domowego i obudów urządzeń elektronicznych, a także spawaniem kół zębatych, wałów napędowych, pomp hydraulicznych i elementów motoryzacyjnych.

Oferujemy swoje usługi w zakresie mobilnego spawania laserowego. Zapewniamy krótki czas reakcji z dojazdem do klienta. Dzięki mobilnej maszynie laserowej możemy świadczyć usługi bez względu na gabaryty i ciężar spawanego detalu. Posiadanie mobilnego lasera pozwala nam na szybkie reagowanie w sprawach awaryjnych, co może oznaczać dla Państwa krótszy czas przestoju w produkcji oraz mniejszą ilość poniesionych strat. Działamy w całej Polsce.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów z myślą o długoletniej i owocnej współpracy, zapewniamy kompleksową usługę obróbki materiału po spawaniu.

Zapraszamy. Siedziba POL-LASER mieści się w Małuszowie, a szczegółowe informacje o usługach znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
P
Paweł
Rzetelna firma i pełen profesjonalizm. Szybkie terminy realizacji z zachowaniem najwyższej jakości usług. Gorąco polecam
K
Krzysiek
Świadczone usługi jak zawsze na najwyższym poziomie. Jakość pracy i szybki czas realizacji to największe atuty. Bezkonkurencyjni.
M
Michał
Firma z ogromnym zapleczem technicznym. Usługi na najwyższym poziomie w branży. Polecam