Skromet sp.j.

Jesteśmy oficjalnym recyklerem GIOŚ

Recykling
55-020 Milejowice 7 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Skromet sp.j.

Informacje

Opis działalności
W Firmie Skromet zajmujemy się recyklingiem metali kolorowych i nie tylko już od 1994 roku. Nasza siedziba znajduje się w Milejowicach na terenie województwa dolnośląskiego. Zapraszamy serdecznie do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Skromet działamy prężnie na polskim rynku już od ponad dwóch i pół dekady. Zdobyliśmy w tym czasie nowe umiejętności i wiedzę. Grono naszych stałych Klientów nieustannie się powiększa, co jest najlepszą wizytówką firmy.

Głównym obszarem naszej działalności jest recykling wszelkiego rodzaju kabli i przewodów Al i Cu oraz linki napowietrznej AL i AFL. Wystawiamy potwierdzenia recyklingu i odzysku metodą R-4, R-5, R-14, R-15. Odzyskiwane przez nas granulaty charakteryzują się wysoką czystością.

Ponadto w ramach naszej oferty:

- odzyskujemy miedź z opadów,
- skupujemy i sprzedajemy metale kolorowe,
- prowadzimy działalność usługową w zakresie recyklingu kabli i przewodów.

Dysponujemy własnym transportem. Odbieramy metale kolorowe bezpośrednio u naszych klientów - nie muszą się Państwo martwić kosztami i logistyką transportu.

Proponujemy atrakcyjne ceny. Zlecenia wykonujemy terminowo.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znaleźć można więcej szczegółowych informacji na temat oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń