Łukasz Kraska Siatki ogrodzeniowe, karbowane, konstrukcje stalowe

Bramy i ogrodzenia
ul. Łąkowa 4, 55-095 Mirków dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(71) 315 10 47
Adres korespondencyjny
ul. Łąkowa 4, 55-095 Mirków dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Łukasz Kraska jest właścicielem przedsiębiorstwa, które zajmuje się produkcją wyrobów z metalu. Naszą specjalnością są siatki ogrodzeniowe, karbowane, konstrukcje stalowe oraz bramy i balustrady. Siedziba firmy mieści się w Mikrowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do współpracy!
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się produkcją wyrobów z metalu. Działamy profesjonalnie i terminowo. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta, dlatego większość naszych wyrobów dostępna jest na zamówienie. Dzięki temu mamy pewność, że nasz produkt dopasowany jest do Państwa indywidualnych preferencji. Gwarantujemy zadowolenie i pomoc na każdym etapie realizacji.


Specjalnością zakładu jest produkcja siatki powlekanej. Oferujemy również siatkę ocynkowaną, karbowaną i plecioną.


Oferujemy:


- panele ogrodzeniowe,
- kraty stalowe,
- kojce dla zwierząt,
- bramy,
- furtki,
- balustrady,
- ogrodzenia,
- kraty.


Wieloletnie doświadczenie i wiedza zatrudnionych w firmie pracowników może stanowić dla Państwa gwarancję najwyższej jakości produktów. Nasze wyroby produkowane są z najwyższej jakości, trwałych i sprawdzonych materiałów. Zadowolenie klienta to dla nas priorytet. Nieustannie rozszerzamy zakres naszych działań i rozbudowujemy ofertę.


Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który zapewnia precyzyjną i solidną produkcję elementów metalowych. Oferujemy ogrodzenia, wyroby z drutu i siatki ogrodzeniowe.


Uzupełnieniem naszej oferty są usługi spawalnicze i ślusarskie. Wykonujemy meble industrialne na zamówienie. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta i terminowe wykonanie zleceń.


Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń