PPUH Arko Paweł Woszczyk

Producent ogrodzeń, bram i balustrad

Konstrukcje stalowe
ul. Kiełczowska 7, 55-095 Mirków dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
600 972 952
Adres korespondencyjny
ul. Kiełczowska 7, 55-095 Mirków dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowo-handlowe Arko działa na terenie województwa dolnośląskiego. Działamy na rynku od 2016 roku i zajmujemy się produkcją konstrukcji metalowych i stalowych. Nasza wykwalifikowana kadra wykonuje wszystkie zlecenie terminowo i rzetelnie.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji bram, ogrodzeń i balustrad. Dodatkowo wykonujemy konstrukcje takie jak schody, poręcze, zadaszenia tarasowe, barierki i projekty konstrukcji ogrodowych. Dla każdego Klienta jesteśmy wstanie, wykonać indywidualny projekt, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, aby zaproponować rozwiązanie, które będzie odpowiadało Państwa potrzebom.

Wykonujemy:

-balustrady,
-bramy,
-ogrodzenia,
-furtki,
-siłowniki do bram,
-przęsła ogrodzeniowe.

Oferujemy ogrodzenia posesyjne, ogrodzenia przemysłowe, kute i zgrzewane. Produkujemy również bramy garażowe, przemysłowe, dwuskrzydłowe i przesuwne. Do wykonywanych przez nas bram możemy zamontować systemy automatyki.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasze zaplecze techniczne pozwala na wykrycie i naprawienie praktycznie każdej usterki.

Nasze przedsiębiorstwo cechuje wysoka jakość oferowanych usług, doświadczenie i niezawodność. Służymy doradztwem w kwestii wyboru funkcjonalnych systemów, ogrodzeń i bram. Nasze prace wykonujemy na terenie Mirkowa i całego województwa dolnośląskiego.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Arko.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń