ul. Wrocławska 45, 55-010 Radomierzyce dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(71) 311 34 20
Adres korespondencyjny
ul. Wrocławska 45, 55-010 Radomierzyce dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Bolt to przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę w Radomierzycach, na obszarze powiatu wrocławskiego, w województwie dolnośląskim. Specjalizujemy się w sprzedaży elektronarzędzi oraz sprzętu do wierceń.
Produkty i usługi
Profesjonalne elektronarzędzia są podstawą przy jakiejkolwiek pracy remontowej czy budowlanej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osobą związanym z tą branżą i proponujemy szeroki wybór narzędzi. Prowadzimy naszą działalność już od ponad dwudziestu ośmiu lat, dzięki czemu, poprzez zdobyte doświadczenie oraz liczne grono usatysfakcjonowanych klientów możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość wszystkich naszych produktów.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- Artykuły ścierne,
- Narzędzia Malarskie,
- Gwoździe,
- Śruby,
- Wiertła.

Znajdą u nas Państwo wiertła do drewna, do metalu a także wiertła do betonu. Nasza oferta to także profesjonalne dyble, najlepszej jakości dłuta oraz kotwy metalowe oraz chemiczne. Dystrybuowane przez nas elektronarzędzia to między innymi: wiertarki, wkrętarki oraz szlifierki. Możemy zaproponować również chemię budowlaną oraz narzędzia dekarskie.

Sprzedajemy również sprzęt do pracy w ogrodzie taki jak zraszacze wielofunkcyjne, końcówki do węży czy nożyce do żywopłotu. Polecamy tarcze listkowe, klucze (w tym całe zestawy), piły ręczne czy noże z ostrzem segmentowym. Uzupełnieniem naszej oferty są narzynki, gwintowniki, pokrętła oraz tarcze i artykuły ścierne.

Nasza kadra to zespół doświadczonych sprzedawców, którzy dzięki swojemu wieloletniemu stażowi w branży oraz obszernej wiedzy na temat sprzedawanych przez nas produktów są zawsze w stanie trafnie doradzić. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wysyłek.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń