Janecki Mariusz Maciej Usługi Transportowo Sprzętowe Jankes

Specjaliści w swojej branży

Usługi rolnicze
55-040 Rolantowice 2A dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Janecki Mariusz Maciej  Usługi Transportowo Sprzętowe Jankes

Informacje

Opis działalności
Firma Jankes powstała w 1999 roku i znajduje się w Rolantowicach na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Maciej Janecki. Działalność oferuje transport materiałów sypkich, wynajem sprzętu rolniczego i koparki.
Produkty i usługi
Oferujemy państwu transport materiałów sypkich takich jak piasek, żwir, tłuczeń, czy ziemia. Dysponujemy najwyższej klasy samochodami marki SCANIA. Są to pojazdy o ładowności od 18 do 25 ton.

Oferujemy również usługi koparką kołową w zakresie wyburzeń i wykopów wraz z utylizacją urobku. Posiadamy decyzję zezwalającą na transport opadów własnymi samochodami. Nasza firma posiada również szeroką gamę nowoczesnego sprzętu rolniczego, co pozwala na wykonywanie różnego rodzaju usług związanych z uprawami rolnymi.

Oferta:
- transport piasku,
- transport żwiru,
- transport tłucznia,
- transport ziemi,
- wyburzenia,
- wykopy,
- utylizacja ziemi,
- usługi koparką kołową,
- wynajem sprzętu rolniczego,
- wynajem koparko- ładowarki.

Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy. Ponadto pracująca u nas kadra pracowników posiada wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę zawodową. Dzięki tym zaletom jesteśmy w stanie zrealizować wszelkie zlecenia Klientów, zarówno standardowe prace, jak i bardziej skomplikowane.

Nasza oferta skierowana jest do Klientów prywatnych oraz firm. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę.

Zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez firmę Usługi Transportowo Sprzętowe Jankes, która znajduje się w Rolantowicach na terenie województwa dolnośląskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń