Styl Wioletta Czarnecka

KOMPLEKSOWE USŁUGI KRAWIECKIE

Krawiectwo
ul. Bzowa 5, 55-020 Rzeplin dolnośląskie
Poniedziałek 11:00 - 18:00
Wtorek 11:00 - 18:00
Środa 11:00 - 18:00
Czwartek 11:00 - 18:00
Piątek 11:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Styl Wioletta Czarnecka

Informacje

Opis działalności
Pracownia krawiecka STYL świadczy kompleksowe usługi krawieckie. Posiadamy duże doświadczenie w branży, które pozwala sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Prace wykonujemy na nowym i profesjonalnym sprzęcie, dostosowanym do rodzaju tkanin. Posiadamy przystępne ceny i indywidualne podejście do każdej wykonywanej usługi. Pracownia znajduję się pod adresem Urzędnicza 11A 55-020 Żórawina.
Produkty i usługi
Pracowania krawiecka Styl Wioletty Czarneckiej działa od kilku lat oferując Klientom profesjonalnie wykonane usługi krawieckie. Naszą specjalnością jest szycie dzianiny bawełnianej, ale to tylko część naszej oferty. Doskonale radzimy sobie z przeszyciami oraz szyciem odzieży na zamówienie z własnych form krawieckich. Krawiectwo to dla nas pasja, którą skutecznie połączyliśmy z pracą. Uważnie śledzimy aktualne trendy mody i dostosowujemy się do rynku. Szycie na zamówienie pozwala naszym klientom zyskać rzeczy niepowtarzalne, w stu procentach dopasowane do ich gustu. Nasza aktualna oferta to:

- skracanie spodni i spódnic,
- wymiana zamków,
- zwężanie spodni i spódnic,
- szycie firan i zasłon,
- dopasowywanie ubrań,
- szycie odzieży na zamówienie.
Tworzymy także własne kolekcje, które cieszą się sporym zainteresowaniem klientów. Można je obejrzeć na naszej stronie i facebooku. Szyjemy także z użyciem powierzonego nam materiału. Chętnie podejmujemy się rozmaitych wyzwań, w czym pomocna jest dobrze wyposażona pracownia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kasia
Pełen profesjonalizm, ubrania są super jakości. Jak najbardziej polecam i na pewno wrócę :-)
K
ktoś
Super usługi krawieckie