Ośrodek Zdrowia Siechnice

Badanie, profilaktyka zdrowotna i leczenie dzieci oraz dorosłych

Publiczne przychodnie i ośrodki zdrowia
ul. Kolejowa 15, 55-011 Siechnice dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ośrodek Zdrowia Siechnice

Informacje

Opis działalności
Ośrodek Zdrowia Siechnice w województwie dolnośląskim razem z przychodnią w Świętej Katarzynie wchodzi w skład Zespołu Opieki Zdrowotnej działającego od lat 90. ubiegłego wieku. W miejscu tym przyjmowani są pacjenci w każdym wieku, wymagający zarówno podstawowej, jak i specjalistycznej pomocy medycznej.
Produkty i usługi
Opieka medyczna w Ośrodku Zdrowia Siechnice prowadzona jest w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatnie w dni powszednie, a także w weekendy, w nocy i w święta. Przyjmują tu lekarze rodzinni, pediatrzy, a także prowadzone są poradnie specjalistyczne, w których badaniem i leczeniem pacjentów zajmują się chirurdzy, ginekolodzy, stomatolodzy, neurolodzy, okuliści, laryngolodzy oraz specjaliści medycyny pracy, rehabilitacji i ortopedzi. Specjalistyczna opieka medyczna w przychodni opiera się na poradniach, do których należą m.in. poradnia stomatologiczna i chirurgiczna, gdzie wykonywane są zabiegi polegające na usuwaniu zmian skórnych. Chirurdzy usuwają m.in. brodawki, włókniaki, guzki, znamiona i kaszaki. Ponadto lekarze przyjmują w takich poradniach jak:
-poradnia dla dzieci,
-poradnia dla kobiet,
-poradnia laryngologiczna,
-poradnia medycyny pracy,
-poradnia neurologiczna,
-poradnia ogólna,
-poradnia okulistyczna,
-poradnia ortopedyczna,
-poradnia rehabilitacja.

Poza gabinetami lekarzy rodzinnych, pediatrów i specjalistów w przychodni znajduje się też gabinet zabiegowy. Pacjentom wykonywane są tu zastrzyki, zmiany opatrunków, badania EKG, a także pobrania próbek do badań laboratoryjnych. Opieka medyczna w Ośrodku Zdrowia Siechnice obejmuje także szczepienia dzieci i pomoc ze strony położnych oraz pielęgniarek środowiskowych i pielęgniarek OPD.

Więcej informacji o Ośrodku Zdrowia Siechnice znajduje się na stronie. Terminy wizyt w przychodni należy rejestrować telefonicznie lub za pośrednictwem specjalnego formularza internetowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

ekg,