Energopiast Przedsiębiorstwo techniczne

Projektowanie, budowa i wyposażenie budynków

Ochrona środowiska
ul. Polna 22, 55-011 Siechnice dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(71) 329 28 80
Adres korespondencyjny
ul. Polna 22, 55-011 Siechnice dolnośląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo techniczne Energopiast ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Firma działa w branży budowlanej i przemysłowej, a doświadczenie zdobywa już od 1992 roku. Realizuje zlecenia dla podmiotów z różnych branż.
Produkty i usługi
Energopiast to firma z rozbudowaną ofertą, specjalizująca się w wielu dziedzinach. Zawsze kładzie nacisk na wysoką jakość usług, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Zajmuje się między innymi zabezpieczaniami przeciwhałasowymi. Wykonuje specjalne pomiary, projekty oraz prace montażowe przy konstrukcjach dźwiękochłonnych, tłumikach hałasu, izolacjach akustycznych i wibroizolatorach.

Poza wymienionymi usługami firma Energopiast projektuje, wznosi do stanu surowego i wykańcza wnętrza w obiektach przemysłowych. Prowadzi też prace wysokościowe i usługi gospodarcze. Sprząta, pierze ubrania robocze, dba o stan techniczny budynków i tereny zielone. Może je też projektować i zakładać.

Ważnym punktem w firmowej ofercie jest również obróbka metali. Oferta w tym zakresie to:
-cięcie blach
-gięcie blach
-malowanie proszkowe

Uzupełnieniem oferty jest dostarczanie taśm przenośnikowych i ich serwis. Pracownicy przedsiębiorstwa łączą mechanicznie lub metodami na ciepło i zimno taśmy oraz zajmują się ich wulkanizacją. Ponadto progują taśmy przenośnikowe i gumują elementy metalowe.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Energopiast i jej ofercie. Po więcej warto wejść na stronę internetową. Można również napisać maila lub zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe