SMB Mateusz Wiśniewski

Projektowanie i montaż węzłów betoniarskich i silosów

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Chłopska 11, 55-080 Smolec dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
793 431 297
Adres korespondencyjny
ul. Chłopska 11, 55-080 Smolec dolnośląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma SMB nieprzerwanie od 2014 roku prężnie działa w branży betoniarskiej zajmując się serwisem oraz projektowaniem węzłów betoniarskich. Przedsiębiorstwo prowadzone przez Mateusza Wiśniewskiego znajduje się w Smolcu, w powiecie wrocławski, w województwie dolnośląskim.
Produkty i usługi
Wszystkie prace serwisowe związane z zachowaniem ciągłości produkcji betonowni oraz prace budowlane najlepiej powierzać profesjonalistom.

SMB zajmuje się przede wszystkim serwisem węzłów betoniarskich, jednak dostarczam również Klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia betonowni. Wykonuje projekty oraz zajmuje się montażem konstrukcji stalowych, oraz profesjonalną modernizacją wytwórni.

Ponadto w firmie SMB prowadzona jest sprzedaż części, takich jak:

- osprzęt do silosów,
- filtry,
- czujniki,
- urządzenia do produkcji maszyn.

Prace serwisowe firma SMB realizuje przez całą dobę. Podczas napraw używane są części znajdujące się w firmowym magazynie. Przedsiębiorstwo sprzedaje podzespoły renomowanych marek. W zakresie usług związanych z serwisem znajdą Państwo naprawę i modernizację maszyn do kostki brukowej oraz maszyn do produkcji betonu, regulację hydrauliki i pneumatyki maszyn, a także konserwację urządzeń i całych linii.

Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników i dysponuje specjalistycznymi rozwiązaniami, dlatego jest w stanie działać w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy SMB oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu z firmą SMB ze Smolec.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń