Usługi dźwigowe

Dźwigi do prac budowlanych

Dźwigi i żurawie
ul. Kwiatowa 39, 55-080 Smolec dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi dźwigowe

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem działalności naszej firmy jest wynajem urządzeń dźwigowych. Posiadamy 26-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właścicielka Renata Michalik.
Produkty i usługi
Oferujemy dźwigi samochodowe, żurawie samochodowe, dźwigi samojezdne, dźwigi do prac budowlanych, dźwigi do prac drogowych, a także dźwigi do prac mostowych. Wszystkie pojazdy są sprawne i systematycznie oddawane do kontroli. Posiadają również aktualne zaświadczenia z Urzędu Dozoru Technicznego, dozór techniczny, są serwisowane i ubezpieczone.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Ponadto oferujemy montaż banerów i reklam z użyciem urządzeń dźwigowych. Nasze usługi świadczymy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nasze dźwigi idealnie sprawdzają się do podnoszenia konstrukcji stalowych, montażu konstrukcji betonowych, budowie siecikanalizacyjnych, budowie garaży, budowie wiat, ustawianiu maszyn, podnoszeniu kontenerów, załadunku kontenerów, a także rozładunku kontenerów. Dodatkowo podejmujemy się wycinki drzew, które zagrażają bezpieczeństwu uczestników ruchu drogowego.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń