Piaskopol Sp. z o.o.

Transport do 27 ton.

Kamień i kruszywa
55-095 Tokary 24a dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
691 090 333
Adres korespondencyjny
55-095 Tokary 24a dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Oferujemy: usługi transportowe, piasek do miksokreta, piasek do tynku, piasek podsypkowy, ziemia ogrodowa, tłuczeń.
Produkty i usługi
Maszynobud to firma, która od 2006 roku zajmuje się sprzedażą i serwisem silników spalinowych oraz sprzedażą i wynajmem maszyn budowlanych, a także ogrodowych. W związku z dużym zainteresowaniem, ciągle poszerzamy naszą ofertę, aby spełniać jak najwięcej Państwa potrzeb. Współpracujemy z najlepszymi producentami urządzeń budowlanych, aby byli Państwo zadowoleni z otrzymanej jakości. Współpracujemy z firmami takimi jak Norton Clipper, Master, Kreber, Kramer czy Venatec.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę nowych i używanych maszyn, a także obszerny katalog części oraz silników spalinowych. Nasza firma oferuje sprzedaż i wynajem koparek i ładowarek gąsienicowych, przecinarek ręcznych, płyt wibracyjnych, nagrzewnic, profilerów, pomp do wody, a także agregatów i zagęszczarek.

Nasi pracownicy, którzy profesjonalnie zajmują się maszynami już od wielu lat, pomogą wybrać sprzęt, który spełni Państwa oczekiwania. W przypadku części – zaczynając od filtrów, gaźników i głowic, a kończąc na wałach korbowych, cewkach zapłonowych i pierścieniach korbowych, gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wymianie i zamontowaniu nowych elementów.

Nasza firma zajmuje się również serwisem maszyn. Nasi doświadczeni mechanicy kompleksowo sprawdzą Państwa sprzęt, zaoferują optymalne rozwiązania oraz dokonają niezbędnych napraw. Nasze warsztaty są wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, dlatego naszym pracownikom żadna awaria nie sprawia najmniejszego problemu. Zajmujemy się remontami silników spalinowych oraz modernizacją mniejszych i większych urządzeń. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i z klientami indywidualnymi – każdegozapraszamy do kontaktu.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu i współpracy długoterminowej, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza kooperacja układała się jak najlepiej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Bonikowie lub do kontaktu telefonicznego i mailowego – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.
Marki i specjalizacje
materiały budowlane kamień, materiały budowlane kruszywa, materiały kamienne, kamień, żwir, piasek, piach, pospółka, grys, kruszywa , budowlane materiały kamień kruszywa, piasek suszony, żwir kwarcowy, budowlane materiały kamień kruszywa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
strzeliśki, Legnica, oleśnicki, świdnicki, dzierżoniowski, Wrocław, średzki, oławski, milicki, trzebnicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń