Lift-System s.c. Dariusz Tarka, Anna Tarka

Szerokie spektrum działania w branży dźwigowej

Windy i urządzenia dźwigowe
55-020 Wilkowice 1A dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
783 522 500
Adres korespondencyjny
55-020 Wilkowice 1A dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Lift-System znajduje się w Wilkowicach, w powiecie wrocławskim, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo Dariusza Tarki i Anny Tarki powstało w 2010 roku i specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z techniką dźwigową. Sprzedaje konstrukcje tego typu oraz je naprawia. Wykonuje zlecenia na terenie całej Polski.
Produkty i usługi
Dźwigi nazywane przez większość osób windami, używane są w obiektach mieszkalnych, biurowcach, centrach handlowych, a także szpitalach i obiektach użyteczności publicznej. Od ich niezawodności zalety przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników, dlatego planując zakup nowych dźwigów lub budowę obiektów od podstaw warto zainteresować się ofertą przygotowaną przez Lift-System. Przedsiębiorstwo dostarcza konstrukcje najlepszych firm na rynku i zajmuje się ich precyzyjnym montażem. Oczywiście służy też projektowaniem dźwigów, prowadzeniem ich modernizacji i pracami konserwacyjnymi, dzięki którym rzadziej dźwigi będą zawodziły.

Lift-System dostarcza urządzenia ze stosownymi certyfikatami, dopuszczone do użytkowania na terenie Unii Europejskiej. Są wśród nich takie konstrukcje jak:
-dźwigi osobowe
-dźwigi towarowe
-schody ruchome
-chodniki ruchome
-platformy dla niepełnosprawnych
-suwnice
-przenośniki
-windy panoramiczne

Prace montażowe polegają na instalacji silników, wind, czyli kabin oraz odpowiednich lin od dużej nośności. Poza niezawodnością dźwigi charakteryzują się płynnym i cichym działaniem. Wyróżniają się też usunięciem z układów hamulcowych azbestu. Dotyczy to zarówno nowych dźwigów, jak i modernizowanych konstrukcji. Przedsiębiorstwo wprowadza też nowinki techniczne, które polegają na instalacji systemów bezpieczeństwa.

Wszystkie urządzenia dostarczane i montowane przez Lift-System mogą być naprawiane w ramach pogotowia dźwigowego. Przez całą dobę firma czeka na wezwania i służy fachową pomocą. Te i inne usługi realizowane są szybko i dokładnie. Ponadto firma kładzie nacisk na utrzymanie konkurencyjnych cen.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej informacji o Lift-System znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupu i usług można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
żagański, kępiński, krotoszyński, Leszno, rawicki

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe