M.l.d. Marek Cycoń, Leszek Cycoń, Dariusz Cycoń Sp.j.

Wysokiej jakości i solidne meble wykonane z naturalnych surowców. Zapraszamy

ul. Budzów 158, 57-215 Srebrna Góra dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M.l.d. Marek Cycoń, Leszek Cycoń, Dariusz Cycoń Sp.j.

Informacje

Opis działalności
Firma M.L.D. ma siedzibę w Budzowie, w województwie dolnośląskim. Działamy na rynkach europejskich od 1993 roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy producentem mebli. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem na rynku. Firma M.L.D. funkcjonuje w branży od kilkudziesięciu lat. Taki staż sprawił, że świadczone przez nas usług stoją na najwyższym poziomie. Mamy szeroką ofertą. Wykonujemy meble, schody i akcesoria. Nasze produkty są solidne i stylowe. Sprzedajemy meble do domów, biur, barów czy hoteli. Mamy meble do sypialni, salonu i kuchni. Świadczymy usługi CNC.

W zakres naszej oferty wchodzą:
- komody i szafki RTV
- garderoby
- biblioteki
- kredensy
- stoły rozkładane, stoliki i krzesła
- łóżka
- szafy wnękowe i wolnostojące
- szafy na wymiar
- drzwi przesuwane

Produkujemy meble antyczne i nowoczesne. Wykonujemy zabudowy wnęk, skosów i poddaszy. Jeżeli chodzi o akcesoria mamy do zaoferowania stelaże do siedzisk drewnianych, podłokietniki i inne elementy przeznaczone do późniejszego tapicerowania. Nasze produkty powstają głównie z drewna dębowego i innych gatunków liściastych. Na specjalne zamówienie korzystamy z drewna egzotycznego. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt niezależnie od wielkości zamówienia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa M.L.D.
Certyfikaty
* Bogate doświadczenie* Wykwalifikowana kadra pracowników* Doskonale wyposażony park maszynowy Meble wykonane przez Naszą firmę wyróżniają się:- solidnością wykonania- dbałością o detale- najwyższą jakością wykorzystanych materiałów- oryginalnym i nietuzinkowym wyglądem
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń