Urzędowski Fabryka okien i drzwi

Wytrzymała i estetyczna stolarka otworowa

Okna drewniane
ul. Przemysłowa 40B, 57-220 Ziębice dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Urzędowski Fabryka okien i drzwi

Informacje

Opis działalności
Urzędowski to znana fabryka stolarki otworowej. Zakład produkujący okna i drzwi znajduje się w Ziębicach, w województwie dolnośląskim. Powstał w 1989 roku, a jego wyroby można zakupić w salonach mieszczących się na terenie całego kraju. Stolarka jest dopasowywana wymiarami do otworów okiennych i drzwiowych w budynkach.
Produkty i usługi
Okna i drzwi to konstrukcje znane od wieków i powszechnie używane w domach, mieszkaniach i innych obiektach. Ich zadaniem jest odseparowanie wnętrza od warunków pogodowych i niebezpieczeństw. Z tego powodu muszą posiadać odpowiednie walory, a najlepsze znajdą Państwo w ofercie fabryki Urzędowski. Zakład od 30 lat produkuje okna i drzwi, dlatego proces ten doprowadził do perfekcji. Linia produkcyjna jest w dużej mierze zautomatyzowana, ale to od wykwalifikowanych pracowników firmy nadal zależy końcowy efekt. A są nim wytrzymałe, estetyczne i atrakcyjne cenowo konstrukcje z drewna i drewna połączonego z aluminium. W procesie produkcji używane są też metal i szkło.

Urzędowski produkuje stolarkę otworową odporną na uszkodzenia mechaniczne, warunki pogodowe i próby włamania. Dzięki idealnemu spasowaniu szkła i profili okna pełnią funkcję termoizolacyjną. Najczęściej wytwarzane są w kwadratowym lub prostokątnym kształcie, ale możliwe jest też zamówienie okien owalnych, łukowych, trapezowych, a nawet w kształcie rombów. Duży wybór odnosi się też do stosowanych materiałów, ponieważ poza drewnem sosnowym, świerkowym i dębowym można zamówić profile z meranti, sapele, teak, iroko oraz orzecha amerykańskiego, modrzewia, cedru i jesionu.

Poza oknami drewnianymi w ofercie znajdują się:
-okna drewniano aluminiowe,
-drzwi tarasowe,
-drzwi zewnętrzne.

Wszystkie okna i drzwi produkowane są w stylu klasycznym albo nowoczesnym. Firma służy nie tylko produkcją, ale również zajmuje się serwisem stolarki.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o firmie Urzędowski. Więcej danych o procesie produkcyjnym i samych wyrobach znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

okna,