Studio Dla Twojej Urody Monika Fara-Obajda

Fryzury okolicznościowe i modne stylizacje

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Jeleniogórska 14, 59-540 Świerzawa dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Studio Dla Twojej Urody Monika Fara-Obajda

Informacje

Opis działalności
Studio Dla Twojej Urody to salon prowadzony przez Monikę Farę-Obajdę i znajduje się w Świerzawie, w województwie dolnośląskim. Oferujemy usługi fryzjerskie i kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Studio Dla Twojej Urody powstało z myślą o wszystkich osobach, które chciałyby zadbać o swoje włosy. Profesjonalne usługi fryzjerskie świadczymy z wykorzystaniem kosmetyków znanych marek. Za pomocą odpowiednich preparatów pielęgnujemy i odżywiamy włosy. Oferujemy strzyżenie dla kobiet i mężczyzn. Modelujemy włosy i pomagamy w dobraniu modnej fryzury do aparycji Klienta. Wśród naszych usług znajduje się:
- farbowanie włosów,
- dekoloryzacja,
- trwała,
- ombre,
- sombre,
- prostowanie włosów,
- zabiegi pielęgnacyjne na włosy.

Wykonujemy także upięcia weselne dla Panien Młodych. Zapewniamy, że nasze fryzury utrzymują się do samego rana. W celu ustalenia idealnej fryzury wykonujemy upięcie próbne. W salonie posiadamy katalogi z aktualnymi fryzurami, które stanowią trendy danego sezonu. Możemy oczywiście wykonać fryzury na inne imprezy okolicznościowe, takie jak studniówka, bankiet itp.

W naszym salonie oferujemy także usługi kosmetyczne w zakresie stylizacji paznokci. Wykonujemy manicure hybrydowy i pedicure.

Zapraszamy do kontaktu. Studio Dla Twojej Urody znajduje się w Świerzawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
złotoryjski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń