Lenax Konstrukcje stalowe

Konstrukcje urządzeń przemysłowych, konstrukcje i wyroby stalowe

Stal i wyroby stalowe
ul. Dworcowa 15, 59-500 Wilków dolnośląskie
Poniedziałek 07:00 - 15:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 07:00 - 15:00
Czwartek 07:00 - 15:00
Piątek 07:00 - 15:00
Sobota 07:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Lenax Konstrukcje stalowe

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Lenax znajduje się w Wilkowie, w powiecie złotoryjskim, w województwie dolnośląskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1998 roku.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to usługi z zakresu wykonywania konstrukcji stalowych. Wykonujemy je przede wszystkim dla firm działających w branży mechanicznej i budowlanej. Głównie budujemy hale stalowe.

Mamy spore doświadczenie w obróbce i przetwórstwie metali przemysłowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zaangażowaniu w codzienną pracę zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów i ugruntowaną pozycję na rynku. Na tle konkurencyjne wyróżnia nas precyzja wykonania i atrakcyjność cen.

Świadczymy szeroki wachlarz usług z zakresu obróbki metali, realizowanej metodą skrawania (CNC). Proces ten polega na usuwaniu warstw naddatku obróbkowego. Pozwala na wytworzenie różnychczęści maszyn, silników, a także niewielkich podzespołów. Ponadto obróbka skrawaniem dostarcza gotowych, precyzyjnych elementów, których jakość często ma wpływ na funkcjonowanie całej maszyny.

Osoby korzystające z naszej oferty mają możliwość kompleksowego uzbrojenia maszyn, a także poprawy ich stanu.

Klientom zapewniamy fachowe wsparcie na każdym etapie powstawania konstrukcji stalowych. Działamy kompleksowo: od projektowania zaczynając, a na budowie konstrukcji kończąc. Realizujemy prace przy budowie stalowych hal, pomieszczeń budowlanych i magazynów oraz innych konstrukcji zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonychusług. Prace wykonujemy zawsze z dbałością o najmniejsze detale. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Lenax.
Certyfikaty
Celem Naszej firmy jest osiągnięcie zadowolenia wszystkich klientów i spełnienie ich oczekiwań w stosunku do naszego przedsiębiorstwa, przy jednoczesnej zgodności z wymaganiami technicznymi i prawnymi.Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników. Wykorzystujemy nowoczesne technologie w zakresie obróbki metalu oraz stawiania wiat stalowych i hal stalowych.Gwarancja profesjonalnego i solidnego wykonania zlecenia powierzonego przez klienta.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, lubuskie, opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

CNC,