Zbigniew Łódzki

Wykańczanie wnętrz domów i mieszkań

Wykańczanie wnętrz
59-950 Kościelna Wieś 69/4 dolnośląskie
(3 opinie) napisz opinię
Zbigniew Łódzki

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Zbigniew Łódzki. Jestem właścicielem firmy remontowej. Specjalizujemy się w wykańczaniu wnętrz domów, mieszkań, biur i lokali użytkowych. Nasza siedziba znajduje się w Kościelnej Wsi, na terenie województwa dolnośląskiego.
Produkty i usługi
Szukają Państwo sprawdzonej firmy remontowej? Nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji! Cechujemy się niezwykłą precyzją wykańczania wnętrz. Dbamy o każdy detal, a po zakończonej pracy zadbamy o porządek na miejscu wykonywania zlecenia. Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego podejmiemy się każdego remontu.

W ramach świadczonych przez nas usług wykonujemy między innymi:

- malowanie ścian i sufitów,
- stawianie ścianek działowych,
- układanie paneli podłogowych,
- układanie płytek i kafelek,
- układanie glazury i terakoty,
- montaż listew przypodłogowych.

I wiele więcej! Dla nas nie stanowi problemu remont kuchni, łazienki, czy salonu. W krótkim czasie zjawimy się w wyznaczonym przez Państwa miejscu. Dobierzemy najodpowiedniejszy sprzęt. Podczas prac wykończeniowych uwzględnimy każdą z Państwa próśb, uwag i udoskonaleń.

Uzupełnieniem naszej oferty jest sprzedaż drewna opałowego. Dobrane w odpowiedni sposób drewno wytwarza mało dymu, zapewniając przy tym mocne ogrzewanie. Oferuje m.in. dąb, olchę, brzozę, sosnę czy akacje. Ponadto zajmuje się również sprzedażą gałęziówki oraz skupuje i sprzedaje runo leśne. Aktualna oferta w tym zakresie to skup i sprzedaż grzybów.

O szczegółach oferty mogą Państwo dowiedzieć się, kontaktując się z nami telefonicznie. Zapraszamy również do naszego biura w Kościelnej Wsi. Odpowiemy na wszystkie pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
Jarosław
Super. Praca wykonana na medal. Będę polecał każdemu, kto planuje remont swojego mieszkania.
A
Anita
Jestem usatysfakcjonowana przeprowadzonym przez tę firmę remontem. Na pewno w przyszłości w razie potrzeby skorzystam ponownie. Cena przystępna, jakość na najwyższym poziomie.
M
Maksymilian
Profesjonalna firma remontowa. Na ich przyjazd nie musiałem długo czekać. Pracownicy z pełnym zaangażowaniem zajęli się remontem mojej kuchni i łazienki. Efekt w pełni zadowalający.