Zbigniew Łódzki

Sprzedaż drewna opałowego

Drewno opałowe
59-950 Kościelna Wieś 69/4 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
609 318 294
Zbigniew Łódzki

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Zbigniew Łódzki. W Kościelnej Wsi, na terenie województwa dolnośląskiego prowadzę własną firmę. W mojej ofercie znajdą Państwo przeróżne gatunki drewna opałowego. Zajmuję się również wykańczaniem wnętrz.
Produkty i usługi
Odpowiednio dobrane drewno opałowe generuje mało dymu, a zapewnia mocne ogrzewanie. Oferuję sprzedaż drewna w różnym gatunku w raz z usługą transportu do klienta.

W mojej ofercie:

- dąb
- olcha
- brzoza
- akacja
- sosna
oraz inne

Prowadzę również sprzedaż gałęziówki

Moja firma prowadzi również skup i sprzedaż runa leśnego. nasza aktualna oferta to skup i sprzedaż grzybów. Sprzedajemy grzyby świeże, mrożone oraz suszone dla odbiorcy detalicznego i hurtowego.

W naszej ofercie: borowik, podgrzybek, prawdziwek, kurka. Możliwa również usługa transportu. W ciągu roku prowadzimy również skup i sprzedaż borówki oraz jagody leśnej.


Oprócz sprzedaży runa leśnego zajmuję się też remontami domów, mieszkań, biur i lokali użytkowych. W ramach świadczonych przeze mnie usług proponuję Państwu między innymi:

- malowanie ścian,
- tynkowanie i gipsowanie,
- malowanie sufitów,
- układanie paneli podłogowych,
- układanie kafelek i płytek,
- montaż listew przypodłogowych,
- montaż ścianek działowych.

Do każdej z realizowanych prac moja firma podejdzie z pełnym zaangażowaniem. Zadbam o to, aby po zrealizowanym zleceniu pozostał porządek w miejscu pracy. Moja firma cechuje się przede wszystkim precyzją i dbałością o szczegóły.

Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą mojej firmy. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia biura mojej firmy w Kościelnej Wsi. Odpowiem na wszystkie pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń