Myjnia Samochodowa Bezdotykowa Samoobsługowa

Bezdotykowa myjnia dla samochodów osobowych, busów i motocykli

Myjnie samochodowe
ul. Jeleniogórska 42, 59-900 Zgorzelec dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Myjnia Samochodowa Bezdotykowa Samoobsługowa
ul. Jeleniogórska 42, 59-900 Zgorzelec dolnośląskie
NIP
7882030885
Telefon
Myjnia Samochodowa Bezdotykowa Samoobsługowa

Informacje

Opis działalności firmy Myjnia Samochodowa Bezdotykowa Samoobsługowa w Zgorzelec
Samoobsługowa Bezdotykowa Myjnia Samochodowa znajduje się w Zgorzelcu, tuż przy centrum handlowym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Produkty i usługi
Czysty samochód to wizytówka kierowcy, dlatego warto regularnie dbać o karoserię i szyby. Polecamy odwiedzenie naszej Bezdotykowej Myjni Samochodowej, w której samodzielnie za niewielką opłatą można zadbać o czystość nadwozia. Umożliwiamy płatność kartą albo monetami o nominale 1,2 i 5 złotych oraz 1 euro. Oczywiście na terenie myjni ustawiliśmy maszynę rozmieniającą banknoty na monety.

Właściciele samochodów osobowych, busów i motocykli mogą w najnowszej i największej całodobowej myjni w mieście skorzystać z 7 programów czyszczących. Oferta obejmuje użycie piany pod niskim ciśnieniem oraz ciepłej wody z szamponem pod wysokim ciśnieniem. Polecamy też takie programy jak:
-ciepła woda pod wysokim ciśnieniem,
-zimna woda pod wysokim ciśnieniem,
-wosk,
-osmoza (woda zmiękczona),
-środek przeciwko owadom,
-program pauza – nie zatrzymuje biegnącego czasu programu, ale znacznie go spowalnia.

Do użycia środka na owady służy czerwony pistolet z czarnym wężem. Z kolei piana pod niskim ciśnieniem wymaga użycia niebieskiego pistoletu. Do pozostałych programów używane są czarne pistolety. Użytkownicy pojazdów mają do dyspozycji 6 stanowisk, z których skrajne są szersze i wyższe. Doskonale nadają się do mycia samochodów dostawczych.

Poza myciem przy pomocy myjki zapewniamy też przez całą dobę dostęp do dystrybutora wody oraz dwustanowiskowego odkurzacza samoobsługowego. Nowością jest pistolet na sprężone powietrze, którym można wydmuchać resztki wody z powierzchni danego pojazdu. Stolik koło odkurzacza umożliwia odłożenie dywanika, aby go dokładniej odkurzyć lub umyć na mokro.

Dodatkowych informacji o Samoobsługowej Bezdotykowej Myjni Samochodowej udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Firma Myjnia Samochodowa Bezdotykowa Samoobsługowa z lokalizacji: Zgorzelec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, zgorzelecki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń