"Packexpress" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bartłomiej Sawicki

Pomoc drogowa
ul. Kościuszki 29 lok. 5, 59-900 Zgorzelec dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Packexpress" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bartłomiej Sawicki jest Pomoc drogowa. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Zgorzelec w województwie dolnośląskim.
Pracownicy "Packexpress" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bartłomiej Sawicki udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 609 550...
Firma świadczy działalność pod adresem 59-900 Zgorzelec ul. Kościuszki 29 lok. 5,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Packexpress" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bartłomiej Sawicki: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Packexpress" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bartłomiej Sawicki. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.