Euro-Med Zakład Lecznicy Sp.j. lek. Tomasz Kotyło, lek. med. Adam Zagórski

Przychodnia NZOZ

Praktyka lekarska
ul. Reymonta 1, 59-900 Zgorzelec dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Euro-Med Zakład Lecznicy  Sp.j. lek. Tomasz Kotyło,  lek. med. Adam Zagórski

Informacje

Opis działalności
Euro-Med Zakład Lecznicy znajduje się w miejscowości Zgorzelec w województwie dolnośląskim. Praktyka lekarska została otworzona w 1999 roku. Specjalistami w klinice są lekarz Tomasz Kotyło oraz lekarz medycyny Adam Zagórski.
Produkty i usługi
Nasza przychodnia NZOZ świadczy podstawową opiekę medyczną. Przyjmuje u nas lekarz rodzinny, internista, mogą Państwo także skorzystać z pomocy pielęgniarki. Każda osoba z naszej kadry, zarówno lekarz jak i pielęgniarka posiadają wysokie kompetencje, a także wieloletnie doświadczenie w pracy medycznej.

W naszym zakładzie przyjmuje lekarz pierwszego kontaktu, a także lekarz chorób wewnętrznych, ginekolog oraz lekarz z zakresu medycyny pracy. Każdemu Pacjentowi poświęcamy maksymalną ilość czasu i dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie pomóc z dolegliwościami. Dbamy także o komfort Pacjentów i zachowanie przyjaznej atmosfery.

Szczególnie dbamy o Pacjentki ciężarne. Jesteśmy z nimi w takich etapach jak ciąża oraz sam poród. Świadczymy także specjalistyczną opiekę w przypadku wszelkich chorób ginekologicznych.

Wykonujemy kompleksowe badania lekarskie. Zapewniamy badania laboratoryjne, USG, EKG oraz wiele innych.

Przyjmują u nas:
- lekarz pierwszego kontaktu,
- lekarz medycyny pracy,
- ginekolog,
- lekarz chorób wewnętrznych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń