Zgorzeleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Prowadzenie przetargów

Zarządzanie nieruchomościami
ul. Warszawska 1/307, 59-900 Zgorzelec dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zgorzeleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Zgorzeleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego swoją siedzibę ma w Zgorzelcu, w województwie dolnośląskim. Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są nieruchomości. Naszym Klientom oferujemy szereg usług z nimi związanych. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i wynajmem różnego rodzaju lokali użytkowych. Naszym zadaniem jest znalezienie miejsca dopasowanego do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Możliwości są niezliczone, są różne metraże i standardy. To już zależy tylko i wyłącznie od inwestora, czy wybierze mieszkanie o dużej czy małej powierzchni użytkowej oraz w jakim standardzie. Jest wiele mieszkań wykończonych pod klucz, jak i w stanie surowym, pozostawiające pole do popisu przyszłym lokatorom w zakresie wystroju i urządzania wnętrz. Obecnie mamy do zaoferowania wiele lokali, więc każdy z pewnością znajdzie to, co idealnie wpasuje się w jego gusta.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- sprzedaż mieszkań,
- wynajem mieszkań,
- zarządzanie nieruchomościami,
- wynajem garaży,
- organizacja przetargów.

Ofertę wynajmu garażu dedykujemy szczególnie do Klientów mieszkających w blokach. Dzięki takiemu udogodnieniu, można ochronić samochód miedzy innymi przed kradzieżą lub dewastacją. Zadaszone miejsce parkingowe chroni również przed zmianami estetycznymi pojazdu, na przykład przed korozją na którą jest narażony gdy stoi na deszczu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szczegółami oferty na stronie internetowej Zgorzeleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Zgorzelcu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń