Pod-An Firma Usługowo-Handlowa Andrzej Podgórski w Panoramie Firm

Pod-An Firma Usługowo-Handlowa Andrzej Podgórski

Wiercenie studni głębinowych.

ul. Maszewska 29
72-100 Goleniów, woj. zachodniopomorskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  całą dobę
 2. wtorek:
  całą dobę
 3. środa:
  całą dobę
 4. czwartek:
  całą dobę
 5. piątek:
  całą dobę
 6. sobota:
  całą dobę
 7. niedziela:
  całą dobę
Informacje

Opis działalności

Wytyczanie i wiercenie studni głębinowych, wiercenie studni, lokalizację zasobów wodnych, dobór i montaż pomp głębinowych, wiercenia otworów pod instalację do pomp ciepła.

Marki i specjalizacje

Usługi wykonujemy przez cały rok i praktycznie w każdych warunkach pogodowych. Nie pobieramy zaliczek na poczet wykonania usługi.

Usługi pełnimy na terenie:
- Kołobrzegu
- Goleniowa
- Stargardu Szczecińskiego
- Szczecina
- Choszczna
- Pyrzyc
- Gryfic
- Łobza
- Gryfina
- Świnoujścia
- Białogardu
- Sławna
- Koszalina
- Szczecinka
- Myśliborza.

Produkty i usługi

Współpracujemy z firmami hydrogeologicznymi, posiadamy dostęp do map hydrologicznych, które pozwalają określić przybliżoną głębokość wód podziemnych oraz z firmami specjalizującymi się badaniem i uzdatnianiem wody do celów spożywczych.

Nasza oferta obejmuje: wytyczenie przez radiestetę miejsca odwiertu (cieku wodnego) wiercenie studni głębinowych, wiercenie studni, lokalizację zasobów wodnych, dobór i montaż pomp głębinowych oraz zestawów hydroforowych, wykonanie odwiertu różnymi rodzajami świdrów (o różnej średnicy – głównie świdrami gryzowymi, które pozwalają przebić się przez kamienie zalegające pod ziemią), wykonywanie otworów obserwacyjnych (piezometrów), pompowania oczyszczające studnie, określenie wysokościlustra wody i stwierdzenie wydajności, likwidacja starych otworów studziennych, wiercenie otworów poszukiwawczo-badawczych, inne prace wiertnicze, prace ziemno-budowlane.

Specjalizujemy się w budowaniu ujęć wodnych szczególnie dla gospodarstw domowych jak i również dla potrzeb gospodarstw rolnych, firm prywatnych, różnego rodzaju hoteli itp. W różnych średnicach rur osłonowych studziennych.


W skład świadczonej przez nas usługi wiercenia studni wchodzi: wytyczenie przez radiestetę miejsca odwiertu, wykonanie odwiertu gryzerem o śr. 25cm, zamontowanie filtra studziennego o wysokości 6m i śr. 110mm (na życzenie klienta za dodatkową opłatą montujemy podwójny filtr zwiększający wydajność studni), zamontowanie rur osłonowych – ciśnieniowych, wykonanie obsypki żwirowej wyliczonej na wysokość filtrów (granulat dobierany jest stosownie do specyfikacji geologicznej), dobór pompy, próbne pompowanie oczyszczające i określające wydajność studni. Jesteśmy w stanie wywiercić studnię głębinową w jeden dzień. Przed każdym wierceniem sporządzamy umowę szczegółowo określającą, co wchodzi w skład naszej usługi. Wykonujemy trudne wiercenia, podejmujemy się również wierceń po innych firmach, którym nie udało się dotrzeć do zasobów wodonośnych.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Pyrzyce, Szczecin, Stargard, Gryfino, Gryfice, Kamień Pomor., Police, Świnoujście, Goleniów, Łobez
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(31 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Lech, Klępino
2018-05-11
Gorąco polecam. Bardzo dobry kontakt. Panowie znają się na robocie, Sprawnie, szybko i profesjonalnie.
Marcin - Pyrzyce
2018-02-27
Mistrzostwo. Gorąco Polecam. Firma rzetelna, dba o klienta, fachowo podchodzą do tematu, Doświadczenie, czas, wykonanie. 1 0/10.
Radosław
2018-02-20
Faktycznie usługa wykonana ekspresowo, od zawarcia umowy do zakończenia trzy dni i to bez żadnych problemów. Studnia była wiercona w niezbyt sprzyjających warunkach (nie tylko zimno, bo to przecież luty, ale także jak się okazało wody naprawdę trzeba było poszukać), a mimo to wszystko działa. Polecam.
Marek (Grzędzice)
2017-06-07
Polecam. Profesjonalne wykonanie od początku do końca. Rzetelni, terminowi, mili i najważniejsze znający się na rzeczy fachowcy. Inne firmy mogą z Nich brać przykład. Szczerze Polecam.
Grażyna i Piotr ze Szczecina
2016-09-09
Panie Andrzeju, bardzo dziękujemy za szybką, profesjonalną, natychmiastową pomoc w usunięciu awarii naszego żródła wody. Jesteśmy pod dużym wrażeniem postawy Panów. Bezbłędna diagnoza, szybkie działanie (nawet w sobotę), świetne przygotowanie, szybka odpowiedź na nasz telefon i poratowanie w awaryjnej sytuacji. Dzięki Panom życiodajna woda zawitała do naszego gospodarstwa. Żeby wszystkie firmy działały, jak Pańska, to Świat by był piękniejszy i życie lżejsze. Dziękujemy.: )
Niegrzebianka
2016-06-06
Szczerze Polecam.:) Konkretna i fachowa obsługa. Nie wiadomo skąd... ale zawsze wodę z podziemi wyciągną ... nawet bardzo głęboko.:)
Mieszkańcy Rogowa
2016-04-21
Profesjonaliści w 120%, od podpisania umowy do polania się wody 3 dni, fachowa obsługa. Godni Polecenia. Dziękujemy P.Andrzeju.
Marta z Bezrzecza
2016-02-29
Korzystaliśmy z usług firmy w okresie zimowym w bardzo trudnych warunkach pogodowych, panowie spisali się na medal gdyż ani śnieg ani deszcz oraz wszechobecne błoto nie były przeszkodą w realizacji zadania-wykopania studni. Firma godna polecenia.
Ania Marianowo
2015-06-23
Porządna firma, z dobrymi pracownikami oraz profesjonalnym sprzętem. Firma godna poleceni. Szef firmy, Pan Andrzej, doświadczony w swojej branży, zawsze służy fachową radą.
Wioleta Pachuć z Gudowa
2015-05-01
FIRMA GODNA POLECENIA bardzo polecam, miły kontakt fachowa firma zna się na swojej pracy.Znależli wodę na 30 metrach bardzo szybko.Pan Andrzej właściciel jest konkretną osobą chętny do pomocy.POLECAM POLECAM Wioleta Pachuć z GUDOWA
Beata z Płoni
2014-09-07
Polecam serdecznie! Fachowa i konkretna firma, po 5 latach przyjechali, żeby mi pomóc, bo studnia się zanieczyściła. Bardzo dziękuję Panu Andrzejowi i pozdrawiam.
Andzrzej,Bardy
2014-07-04
Firma rzetelna, profesjonalna z faktycznymi fachowcami - godna polecenia tym, którzy mają problemy z wodą. Pracownicy tej firmy, jak i właściciel są naprawdę fachowcami w dziedzinie studniarstwa i doradztwa. Bardzo polecam.
Magda, Stare Bielice
2014-04-17
Profesjonalna, doświadczona firma, która nie bierze za puste odwierty i wykonuje nawet beznadziejne przypadki takie jak mój. Zleciłam wykonanie studni jednej z koszalińskich firm, która wyglądała na profesjonalną i posiadała porządny sprzęt. Panowie wywiercili cztery otwory o łącznej głębokości niby 250 m i nie znaleźli wody. Za każdy metr odwiertu zażyczyli sobie 30 zł. Nadmienię, że przed rozpoczęciem prac mówili, że woda jest wszędzie i gdzie tylko wskażę tam mi ją wywiercą, więc nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogą jej nie znaleźć. Po tych nieprzyjemnych doświadczeniach skontaktowałam się z firmą Pana Andrzeja POD-AN, który przyjechał ze swoją ekipą i znalazł wodę na 27 m za pierwszym razem. Wywiercił studnię pomiędzy dwoma pustymi otworami wykonanymi wcześniej, w odległości od nich o około 5-10 m. Polecam!
Małgorzata, Swielubie
2013-10-23
Firma godna polecenia, bardzo profesjonalna, zaopatrzona we wszystko! Gorąco polecam!
2013-09-18
to jest ekipa nr.1 w zach,pom ,polecam ,woda się leje i to jak ,polecam
2013-09-13
Profesjonalna firma, wykonała studnię w miejscu trudnym , Panowie świetnie znają się na rzeczy, firma dysponuje bardzo dobrym zapleczem sprzętowym, Szef firmy Pan Andrzej - doświadczony, konkretny - zawsze służy fachową radą i wsparciem. . Podsumowując Firma Pod-AN znajdzie wodę nawet na pustyni :) Polecamy - Grażyna i Jerzy - SZCZECIN
2013-06-24
Firma w pełni profesjonalna. Z umowy wywiązała się szybko i solidnie. Serdecznie polecam. Zbigniew Krasowski
Magda, Gościno
2013-05-21
Zadzwoniłam tylko po poradę - uzyskałam pełną, rzetelną, konkretną odpowiedź, profesjonalizm, polecam !
2013-04-28
Firma godna polecenia studnie głębinową wykonano sprawnie szybko i fachowo, panowie znają swój fach, polecam. Janusz z Gryfina
2013-03-08
Bardzo sprawnie i szybko wywiercona studnia. Polecamy firmę , miła obsługa i konkretni ludzie. 08.03.2013 Monika i Paweł (Stradzewo)
Karolina i Mateusz (Grabowo)
2013-02-16
Rzetelna firma, ludzie znający się na swojej pracy. Godni polecenia:)
Justyna Klusek, Bielkowo
2012-06-03
Jeżeli szukacie studniarzy to właśnie ich znaleźliście. Ci panowie poprawili to co spartaczyli inni. Studnię zrobili w jedne dzień - szybko-profesjonalnie-fachowo. Cena również nie była wygórowana więc mogę polecić z czystym sumieniem.
2012-05-24
Panowie się nie pierniczą. Przyjechali, wykopali, wypompowali. Zrobili studnie gdzie inni twierdzili że się nie da. Mam nadzieję że studnia posłuży długie lata dostałem gwarancję.
Jola J.
2011-09-06
Bardzo konkretna i fachowa firma Polecam
Krzysztof (Kobylanka)
2009-05-14
Firma Pod-An to prawdziwi fachowcy!przyjechali,doradzili i teraz woda leje się strumieniami:)Serdecznie polecam.
Johan
2009-04-09
Realizacja przebiegła szybko i profesjonalnie. Jak najbardziej polecam firmę.
Joanna i Marcin Bartkowiak, Szczecin
2008-11-27
Szybko i sprawnie, w jeden dzień studnia. Fachowo i w miłej atmosferze.
KORBEL
2008-11-22
wykonano solidnie woda się leje klijent się smieje. JEST OK.
Beata i Grzesiek
2008-11-19
Sprzęt solidny ludzie w porządku usługa wykonana solidnie i fachowo
Grzegorz Krawczyk
2008-09-28
bez dwóch zdań; fachowiec z porządnym sprzętem. Usługa wykonana szybko i fachowo, polecam
Joanna i Zbigniew Gralak
2008-09-09
Usługa wykonana fachowo i solidnie.Gość zna się na rzeczy. Bardzo polecamy!!!
Pokaż więcej
studnia, wyceny, kopanie, woda, pompa, pompy, pompowanie, studnie głębinowe

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Maszewska 29
72-100 Goleniów, woj. zachodniopomorskie