Mardusińska Barbara, lek. med. spec. dermatolog wenerolog

Specjalistyczna opieka dermatologiczna

Dermatolodzy
ul. Żeromskiego 22b, 86-100 Świecie kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(52) 331 43 18
523314318

Mardusińska Barbara, lek. med. spec. dermatolog wenerolog

Informacje

Opis działalności
Art-Med istnieje w branży medycznej od 1995 roku. Zajmuje się profilaktyką zdrowotną z zakresu dermatologii i wenerologii. Siedziba działalności znajduje się w Świeciu. Właścicielką jest Barbara Mardusińska.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach zmiany skórne bardzo często są lekceważone. Człowiek nie do końca zdaje sobie sprawę, że małe znamię może być źródłem poważnych powikłań zdrowotnych, dlatego istotną kwestią jest odwiedzenie specjalisty od razu po pojawieniu się wysypki czy innej dolegliwości.

Głównym profilem działalności jest diagnostyka i profilaktyka medyczna z zakresu dermatologii i wenerologii. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art-Med zajmuje się leczeniem chorób i dolegliwości skóry, błon śluzowych oraz włosów. W zakres obowiązków wykonywanych przez specjalistów dermatologów wchodzą między innymi:

- łuszczyca,
- leczenie grzybicy,
- leczenie trądziku u młodzieży,
- leczenie trądziku u dorosłych,
- włókniaki,
- bielactwo,
- zmiany nowotworowe.

Dermatolog pomaga również w problemach związanych z łysieniem, zapaleniem skóry i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Pomoc medyczna obejmuje ocenę dermatoskopową znamion barwnikowych oraz zabiegi dermatologiczne, takie jak kriochirurgia, krioterapia i elektrokoagulacja.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z pomocy dermatologicznej przedsiębiorstwa Art-Med.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń