Instal Spaw s.c.

Produkcja i montaż balustrad

Usługi spawania i zgrzewania
ul. Żwirki i Wigury 6, 86-105 Świecie kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Instal Spaw s.c.

Informacje

Opis działalności
Firma Instal Spaw s.c. znajduje się w Świeciu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działalność prowadzimy od 2014 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług ślusarskich. Właścicielami są Karolina Olkowska i Krzysztof Poćwiardowski.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług spawalniczych. Posiadamy 5-letnie doświadczenie w branży. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i firmy.

Wykonujemy:

- instalacje przeciwpożarowe,
- ogrodzenia,
- rurociągi technologiczne,
- instalacje technologiczne,
- rurociągi metodą zgrzewaną,
- rurociągi metodą spawaną.

Dodatkowo zajmujemy się spawaniem metodą TIG i MAG. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Korzystamy też z wcześniej przygotowanych projektów i rysunków technicznych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Na życzenie klientów podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zadań.

W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Instal Spaw w Świeciu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Bogusz
Rurociągi metodą spawaną są trwałe i szybkie w zakładaniu. Dzięki temu zaoszczędza się czas i pieniądze. Nie trzeba ich za często wymieniać i naprawiać.
M
Mazur
Zawsze można na nich liczyć. To firma, która zna się na wszelkich pracach spawalniczych. Jak tylko mam coś do zespawania od razu zgaszam się tutaj.