Plandeki Zakrzewscy Zakład usługowo-produkcyjny

Produkcja oraz serwis plandek i naczep samochodowych

Plandeki
ul. Jaśminowa 3, 86-105 Świecie kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(52) 331 25 64
663993616
Plandeki Zakrzewscy Zakład usługowo-produkcyjny

Informacje

Opis działalności
Plandeki Zakrzewscy to zakład usługowo-produkcyjny, w którym zajmujemy się produkcją i naprawą plandek. Serwisujemy też naczepy samochodowe. Naszą siedzibę znajdą Państwo w Świeciu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Aktywnie działamy już od 1984 roku.
Produkty i usługi
Bazujemy na materiałach wysokiej jakości belgijskiego producenta Sioena oraz niemieckiego Low& Bonar (dawniej Mehler). Zajmujemy się szeroko pojętą naprawą plandek i serwisem naczep samochodowych. Oferujemy także wykonanie całkowicie nowych plandek. Osoby korzystające z naszych usług mogą przeprowadzić zarówno bieżące naprawy, jak i kapitalne remonty plandek i naczep samochodowych.

W ramach usług proponujemy Państwu między innymi:

- spawanie stali i aluminium MIG,
- uszczelnianie podłóg,
- wymiana płyt podłogowych wodoodpornych i antypoślizgowych,
-zadaszenia na gnojowniki,
- siatki do przewozu drobiu,
- sprzedaż i montaż wszystkich akcesoriów do naczep,
- płachty, kotary, zadaszenia, stelaże stalowe i aluminiowe,
- usługi tapicerskie.

Co więcej, produkujemy szyte części do maszyn rolniczych. Wśród nich znalazły się siedziska do ciągników, daszki opończe, ściany tylne, osłony do kosiarek rotacyjnych, a także tunele wylotu powietrza.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego biura w Świeciu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Artur
Firma zna się na serwisie naczep samochodowych. Zawsze, kiedy mam uszkodzoną podłogę lub jest problem z pokryciami to zgłaszam się tutaj. Mogę liczyć na pomoc i szybkie wykonanie zlecenia.
D
Darek
Jakiś czas temu przekazałem firmie plandekę do naprawy. Błyskawicznie zajęli się moim zgłoszeniem. Serwis trwał krótko. Niedługo po tym mogłem odebrać swoją plandekę, która wyglądała jak nowa!