Zakład Kamieniarski KRYS Krystian Zajkowski

Dokładne i terminowe wykonanie usług kamieniarskich.

Usługi kamieniarskie
ul. Ceynowy 32, 86-122 Bukowiec kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Zakład Kamieniarski KRYS Krystian Zajkowski

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy zakład kamieniarski o nazwie Krys, którego właścicielem jest Krystian Zajkowski. Nasza siedziba znajduje się w Bukowcu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1998 roku, co przekłada się na spore doświadczenie.
Produkty i usługi
Sam zakład powstał już w 1998 roku. Dzięki temu posiadamy spore doświadczenie i wiedzę branżową, które skrzętnie wykorzystujemy przy wykonywaniu wszystkich powierzonych nam zleceń. Jesteśmy zakładem kamieniarskim z tradycjami, dlatego przede wszystkim cenimy sobie Państwa zadowolenie.

Nasi pracownicy posiadają spore doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym mogą efektywnie wykonywać swój zawód. Korzystamy również z profesjonalnych narzędzi czy maszyn znajdujących się w warsztacie, co znacząco skraca czas realizacji każdego zlecenia.

Nasza oferta to takie produkty, jak:
- nagrobki kamienne,
- grobowce cmentarne,
- blaty kamienne,
- parapety z kamienia,
- kominki,
- schody,
- galanteria nagrobkowa.

W ramach galanterii nagrobkowej możemy wykonać na przykład lampiony, krzyże, wazony, a także zdjęcia czy litery na płytach nagrobkowych. Wszystkie zawarte w ofercie produkty wykonujemy jedynie z wysokojakościowych materiałów, które zapewniają nam renomowani dostawcy.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z zakładem Krys z Bukowca.
Certyfikaty
Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Patrycja
Usługi kamieniarskie na najwyższym możliwym poziomie. Zdecydowanie znają się na swojej branży i dokładnie wykonują wszystkie zlecenia.