Kamil Konwiński Usługi Informatyczne

Usługi informatyczne na wysokim poziomie

Informatyka
86-100 Dziki 17B kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kamil Konwiński Usługi Informatyczne

Informacje

Opis działalności
Firma, którą prowadzi Kamil Konwiński znajduje się w Dzikach, w powiecie świeckim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działalność prowadzimy od 2019 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług informatycznych. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług informatycznych. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Prawie każdy z nas pracuje na komputerze lub używa go do celów rozrywkowych. W przypadku awarii warto postawić na sprawdzony serwis, który się na tym zna.

W ramach naszych obowiązków oferujemy naprawę komputerów, naprawę laptopów, instalację systemu komputerowego, serwis sprzętu komputerowego, a także udzielanie wsparcia informatycznego. Dodatkowo zajmujemy się aktualizacją systemów, konfiguracją łącza internetowego, usuwaniem wirusów, usuwaniem złośliwego oprogramowania, a także czyszczeniem komputerów.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych narzędzi i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Jesteśmy w stanie odnaleźć najmniejszą usterkę i ją usunąć. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań. Informatyka to nie tylko część naszej działalności, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń