Multi BHP Jacek Szopiński

BHP w każdej działalności

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Dworcowa 7, 86-120 Serock kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Multi BHP Jacek Szopiński

Informacje

Opis działalności
Firmę Multi BHP prowadzimy od 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Serocku, na trenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielem jest Jacek Szopiński.
Produkty i usługi
Zajmujemy się świadczeniem usług BHP. Obsługujemy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Trudnimy się przeprowadzaniem pomiarów czynników szkodliwych, przygotowywaniem dokumentacji BHP, sporządzaniem protokołów powypadkowych. Sporządzamy ocenę ryzyka zawodowego. W ofercie mamy szkolenia wstępne i okresowe.

Nasze szkolenia kierowane są do pracowników administracyjno-biurowych, pracowników robotniczych oraz pracodawców i innych osób, zarządzających pracownikami. Dostają od nas Państwo wszelkie potrzebne materiały szkoleniowe. Ponadto oferujemy szkolenia z pierwszej pomocy.

Dodatkowo kupić u nas można odzież roboczą. Przygotowaliśmy rękawice oraz inne artykuły BHP, w tym środki ochrony indywidualnej.

Do naszych zadań wchodzi także prowadzenie prób ewakuacji. Zajmujemy się też legalizacją gaśnic, konserwacją gaśnic, znakowaniem obiektów znakami ewakuacyjnymi oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu ppoż.

Jesteśmy w stanie sporządzić instrukcję bezpiecznego użytkowania maszyn.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Multi BHP
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
E
EKita24
Świetnie, że mają też szkolenia z pierwszej pomocy. Dzięki temu można zamówić cały komplet. Szkolenie BHP i to. Naprawdę warto korzystać z takich ofert.