Multi BHP Jacek Szopiński

Kursy i szkolenia
ul. Dworcowa 7, 86-120 Serock kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Multi BHP Jacek Szopiński

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem działalności firmy Multi BHP jest świadczenie usług z zakresu obsługi BHP. Posiadamy 4-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorstwa. Właścicielem jest Jacek Szopiński.
Produkty i usługi
Zakres naszych obowiązków obejmuje wykonywanie pomiarów czynników szkodliwych, przygotowywanie dokumentacji BHP, sporządzanie protokołów powypadkowych, prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych, a także ocenę ryzyka zawodowego. Oferujemy szkolenia dla pracowników administracyjno-biurowych, pracowników robotniczych, a także pracodawców i innych osób, które kierują pracownikami. Zapewniamy materiały szkoleniowe, a w razie potrzeby odpowiemy na pytania związane z naszą działalnością.

Ponadto zajmujemy się sprzedażą odzieży roboczej, rękawic i artykułów BHP. Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe.

Specjalizujemy się również w przeprowadzaniu próbnych ewakuacji, legalizacji gaśnic, konserwacji gaśnic, znakowania obiektów znakami ewakuacyjnymi, przeprowadzaniu szkoleń z zakresu ppoż., a także sporządzaniu instrukcji bezpiecznego użytkowania maszyn. Oferujemy też ocenę wydatku energetycznego.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń