Darfloor Kulpiński Dariusz

Drewniane podłogi na lata - montaż i renowacja

Panele i podłogi
86-100 Sulnowo 53 a/7 kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Darfloor Kulpiński Dariusz

Informacje

O nas
Nasza firma działa na rynku już od 1997 roku. Zebrane podczas naszej działalności doświadczenie wykorzystujemy obecnie do poszerzania posiadanego asortymentu oraz rozszerzania katalogu świadczonych usług. Oprócz sprzedaży doskonałej jakości podłóg drewnianych i paneli podłogowych oraz niezbędnych dla nich akcesoriów montażowych, zajmujemy się usługami parkeciarskimi, a więc układanie podłóg, ich cyklinowanie, lakierowaniem, olejowaniem i ogólnie rzecz ujmując renowacją.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc pracowników przy wyborze najkorzystniejszych dla nich rozwiązań.

Oprócz podłóg i paneli nasz szeroki asortyment obejmuje sobą także inne wyroby z drewna, w tym znakomitą stolarkę otworową.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Opis działalności
W firmie Darfloor zajmujemy się dystrybucją oraz montażem eleganckich podłóg drewnianych oraz paneli. Wykonujemy również szereg prac związanych z renowacją i lakierowaniem parkietów i desek podłogowych.Właścicielem firmy jest Dariusz Klupiński, a nasza siedziba znajduje się w Sulnowie koło Świecia.
Produkty i usługi
Piękna i solidnie wyglądająca podłoga jest wizytówką każdego budynku. W naszej firmie zależy nam, by klienci zawsze otrzymywali towar najwyższej kasy, który wytrzyma u nich przez lata w niezmienionym stanie i będzie cieszył ich oczy swoim eleganckim wyglądem.

W naszym asortymencie znajdują się:
- panele podłogowe,
- parkiety,
- drewniane deski podłogowe,
- panele winylowe.
Dostępne są u nas również wszelkie materiały montażowe i podkłady, które umożliwią układanie podłóg także na ogrzewaniu podłogowym.

Dostępne u nas deski sprawdzą się idealnie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Posiadamy u siebie specjalnie przygotowane deski do zabudowy tarasów, balkonów, czy schodów. Część z nich dostępna jest w wersji lakierowanej i olejowanej lub surowej wymagającej dodatkowej impregnacji. Bez żadnych problemów możemy ją wykonać dla naszych klientów, a także pozostałe prace związane z układaniem podłóg, paneli, desek tarasowych i schodowych.

Możemy również przygotować wylewki betonowe pod podłogi.

W Darfloor przeprowadzamy również prace związane z renowacją podłóg i elementów drewnianych, która obejmuje:
- cyklinowanie,
- lakierowanie,
- bejcowanie,
- olejowanie,
- wypełnianie ubytków.

Wykorzystując odpowiedni sprzęt potrafimy odnawiać podłogi bez zbędnego bałaganu oraz pyłu.

Dodatkowo nasza oferta obejmuje sprzedaż okien, drzwi, rolet, parapetów oraz bram.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wejścia na naszą stronę.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kasjan
Kupiłem od nich świetną, lakierowaną podłogę, którą następnie u mnie zamontowali. Jestem z niej zadowolony, bo wygląda świetnie i świetnie się ją użytkuję. Polecam każdemu.
A
Adaś
Firma przywróciła naszemu parkietowi dawną świetność. Mimo iż miał już 50 lat. Po cyklinowaniu i lakierowaniu wygląda świetnie i nie trzeba go już zasłaniać dywanem, czy wykładziną. Polecamy.

Słowa kluczowe

okna,