Darfloor Kulpiński Dariusz

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne najlepszych producentów na rynku

86-100 Sulnowo 53 a/7 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
518 082 651
Adres korespondencyjny
86-100 Sulnowo 53 a/7 kujawsko-pomorskie

Informacje

O nas
Firma działa od 23 lat na rynku. Początkowo zajmowała się usługami prakieciarskimi, by następnie zacząć również prowadzić sprzedaż gotowych podłóg drewnianych, parkietów i paneli podłogowych. Obecnie jej asortyment jest bardzo szeroki i zawiera w sobie także drzwi.

Wykorzystując posiadane doświadczenie oraz znajomość stolarki otworowej, firma proponuje swoim klientom jedynie rozwiązania sprawdzone i solidne. Dostępne u niej wyroby, dzięki wykorzystanym materiałów i wysokiej jakości wykonaniu, powinny sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Pracownicy salonu sprzedaży chętnie doradzą przy wyborze produktów spełniających określone potrzeby klientów.

Ponadto Darfloor profesjonalnie zajmuje się podłogami, zarówno ich sprzedażą, jak też montażem i renowacją. Z sukcesami działa na tym polu od wielu lat, pracując przy dużych inwestycjach i domach prywatnych.

Więcej o ofercie można dowiedzieć się poniżej.
Opis działalności
Firma Darfloor zajmuje się sprzedażą wewnętrznych i zewnętrznych drzwi renomowanych producentów. Jej oferta obejmuje również sprzedaż i montaż podłóg drewnianych, parkietów oraz paneli podłogowych, a także szereg usług parkieciarskich.Właścicielem firmy jest Dariusz Klupiński, salon sprzedaży drzwi mieści się w Świeciu.
Produkty i usługi
Każdy ceni sobie wygodę i elegancję. Drzwi w domu są elementami, które również są za nie odpowiedzialne. Dobrze dobrane drzwi nie tylko zwiększają walory estetyczne budynku, ale także służą swoim użytkownikom, wyciszają, pozwalają na chwile samotności, czy też regulują przepływy ciepła i zapachów. Odpowiednie przeszklenia mogą zapewnić pomieszczeniom dodatkowe doświetlenie, natomiast lite drzwi skutecznie wytłumią dźwięki rozmów, a w nocy zapewnią odpowiednie warunki do spokojnego snu.

Mając na uwadze te wszystkie właściwości jakie powinny posiadać dobre drzwi firma Darfloor proponuje swoim klientom sprzedaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych czołowych producentów.

Są one wykonane z litego drewna, płyty MDF lub płyt wiórowych, które pozwalają również obniżyć ich koszt.

Ponadto firma jest dystrybutorem:
- okien drewnianych,
- okien PCV,
- parapetów drewnianych,
- parapetów PCV,
- bram garażowych,
- rolet, plis i żaluzji.

Jej główną branże stanowią natomiast podłogi drewniane, deski tarasowe, deski schodowe, czy panele podłogowe wraz z akcesoriami montażowymi. Wszystkie z nich Darfloor samodzielnie montuje u klientów, świadcząc również usługi związane z renowacją starych podłóg i parkietów drewnianych.

Szczegóły oferty handlowej można poznać podczas wizyty w salonie sprzedaży w Świeciu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

okna,