Adelektro Adrian Ożóg

Elektroinstalatorstwo
ul. Dworcowa 26 lok. 1, 86-105 Terespol Pomorski kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
Telefon
781 186 816

Informacje

Siedzibą Adelektro Adrian Ożóg jest Terespol Pomorski w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Elektroinstalatorstwo.
Pracownicy Adelektro Adrian Ożóg udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: adrianozog@wp.pl lub telefon: 781 186 816
Firma świadczy działalność pod adresem 86-105 Terespol Pomorski ul. Dworcowa 26 lok. 1,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Adelektro Adrian Ożóg: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Adelektro Adrian Ożóg w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mateusz
Polecam Serdecznie
K
Karolina
Bardzo dobry fachowiec, posiadający dużą wiedzę w swojej specjalizacji. Pan jest bardzo sympatyczny, dokładny (dba również o estetykę, ładnie wygipsował przy osadzaniu kontaktu) i pomocny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naprawy. Do tego uczciwy, uśmiechnięty i pełen optymizmu. Szczerze polecamy!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.