Improbud Nojman From sp.j.

Dachówki, blachodachówki i okna dachowe znanych marek

Dachy i rynny
ul. Szubińska 44, 89-210 Łabiszyn kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(52) 525 67 13
Improbud Nojman From sp.j.

Informacje

Opis działalności
Improbud Nojman From to firma z Łabiszyna, w województwie kujawsko-pomorskim. Została założona w 2005 roku i od tego czasu zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości pokryć dachowych.
Produkty i usługi
Dachy chronią wnętrze budynków przed wilgocią i niską temperaturą, dlatego muszą być wykonywane z wytrzymałych materiałów. Jeśli szukają Państwo firmy, która sprzedaje materiały potrzebne do budowy albo renowacji dachów, to najlepszym wyborem jest Improbud Nojman From. Przedsiębiorstwo działa na rynku od kilkunastu lat i ma dobre kontakty biznesowe z producentami wysokiej jakości materiałów. Od ręki sprzedaje wiele z nich, a inne zamawia specjalne dla swoich klientów. Wysoka jakość, atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Przykładem sprzedawanych materiałów dekarskich są oczywiście dachówki. Dzielą się na ceramiczne i betonowe i mogą być dostarczane w różnych wariantach kolorystycznych. W ofercie znajdują się też blachodachówki modułowe i na wymiar oraz blachy trapezowe i na rąbek. Poza wymienionymi materiałami firma Improbud Nojman From sprzedaje:
-okna dachowe,
-rynny,
-podsufitki,
-akcesoria dachowe.

W tym ostatnim przypadku są to elementy umożliwiające poruszanie się po dachach, kominki wentylacyjne, specjalne folie oraz spinki służące do montażu dachówek.

Więcej informacji dotyczących sprzedawanych przez Improbud Nojman From materiałów można znaleźć na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje materiały takich marek jak Braas, Fakro, Bud Mat, Roben, Imerys, Velux i wielu innych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
F
Filip
Polecam Improbud i zakup u nich dachówek. Mają zarówno ceramiczne, jak i betonowe.
A
Arkadiusz
Improbud to moim zdaniem najlepsze miejsce w regionie na zakup materiałów dekarskich. Mają duży wybór i konkurencyjne ceny. A dzięki fachowemu doradztwu nie ma niebezpieczeństwa, że kupujący źle wybierze. Z tego powodu jestem klientem firmy już od wielu lat.