Agromarket

Sprzedaż nowych i używanych maszyn rolniczych wraz z częściami zamiennymi

Hurtownie rolnicze
ul. Gnieźnieńska 3, 88-400 Żnin kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agromarket

Informacje

Opis działalności
Agromarket to firma z niemal 30-letnim doświadczeniem w sprzedaży maszyn rolniczych. Jej główna siedziba znajduje się w Jaryszkach, niedaleko Poznania, a jedna z filii prowadzona jest w Żninie, w województwie kujawsko-pomorskim. Można tu nie tylko znaleźć pojazdy, ale też zlecić prace serwisowe.
Produkty i usługi
Agromarket to miejsce, gdzie sprzedawane są m.in. części zamienne i opony do maszyn rolniczych, w tym do ciągników. Firma wykonuje też gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy pojazdów i to nie tylko w warsztacie, ale również u klienta. Dzięki dużemu doświadczeniu mechaników, oryginalnym częściom zamiennym i specjalistycznym narzędziom wszystkie prace wykonywane są sprawnie i precyzyjnie.

Klienci poszukujący nowych albo używanych maszyn także znajdą w ofercie firmy Agromarket coś dla siebie. Dostępne są ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe i przyczepy przeznaczone do różnych zadań. Ponadto spółka prowadzi sprzedaż takich pojazdów samojezdnych i maszyn doczepnych jak:
-paszowozy,
-rozrzutniki obornika,
-wozy asenizacyjne,
-separatory do ziarna,
-przenośniki taśmowe,
-rozdrabniacze,
-zgniatacze,
-opryskiwacze,
-brony talerzowe,
-ładowarki.

Dodatkowo firma sprzedaje maszyny komunalne, w tym zamiatarki, pługi śnieżne i kosiarki. Te ostatnie sprawdzają się też przy pracach rolniczych.

Przy zakupie można skorzystać z pośrednictwa kredytowego.

Więcej informacji o ofercie firmy Agromarket znajduje się na stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje maszyny różnych marek, w tym Deutz-Fahr, Lamborghini, Hardi, Kongskilde, Metaltech, Kverneland, Sipma i Pronar.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń