Zakład Pogrzebowy Sławomir Makowski

Zakład Pogrzebowy Sławomir Makowski

Zapraszamy do Zakładu Pogrzebowego w Barcinie.


ul. Żnińska 25
88-190 Barcin, woj. kujawsko-pomorskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  całą dobę
 2. wtorek:
  całą dobę
 3. środa:
  całą dobę
 4. czwartek:
  całą dobę
 5. piątek:
  całą dobę
 6. sobota:
  całą dobę
 7. niedziela:
  całą dobę

Informacje

Opis działalności

Zakład Pogrzebowy w Barcinie.

Produkty i usługi

- usługi pogrzebowe,
- akcesoria pogrzebowe,
- trumny,
- urny,
- kremacje
Ostatnie pożegnanie nigdy nie należy do łatwych. Nagłe rozstanie z kimś, kto był tak blisko boli. Pogrzeb to uroczystość, która wymaga wyjątkowego przygotowania. Oczywiście, że jako zakład pogrzebowy dajemy dostęp do usług związanych z pochówkiem. Jednak chcemy podarować coś jeszcze. Chcemy, by ceremonia odbyła się naprawdę godnie, a ten przygnębiający moment był choćby trochę mniej trudny... W gminie Barcin nie mamy sobie podobnych w wyczuciu i takcie.
Od 1993 roku, gdy rozpoczęliśmy działalność pogrzebową, widzieliśmy wiele łez. Wiemy, że pogrzeb bywa czasem ciosem tak wielkim, że rozpada się świat. Rozumiemy, że wybór trumny i kwiatów powinien być wtedy możliwe bezproblemowy. Naszym zdaniem zakład pogrzebowy powinien zapewnić ukojenie i zdjąć z głowy wszystkie kwestie związane z organizacją konduktu i wszelkimi formalnościami.
Do osobistego wyboru dajemy trumny:
sosnowe
dębowe
malowane
oraz urny (drewniane, metalowe, kamienne)
Umożliwiamy również kremację. Nasz zakład pogrzebowy zajmie się wszystkim, by tylko odciążyć najbliższych. Uzgadniamy istotne kwestie z księżmi i cmentarzami, w gminie Barcin i okolicach, oraz w mieście i gminie Szubin. Furgonem przewozimy katafalk na miejsce pochówku. Dajemy możliwość skorzystania z sali różańcowej, na prywatną modlitwę i pożegnanie przy otwartej trumnie. Zapewniamy oprawę muzyczną (trębacza), baldachim oraz wszelkie potrzebne akcesoria pogrzebowe, a także pomagamy zorganizować stypę. Jeżeli tylko nam pozwolić, uczynimy pogrzeb lżejszym. Z naszą pomocą w czasie ostatniego pożegnania mogą Państwo skupić się jedynie na rzeczach naprawdę ważnych, nam pozostawiając właściwe przygotowanie wszelkich kwestii związanych z pożegnalnym pochodem.

Oceny i opinie

Średnia ocen firmy:
(1 opinia)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Adam
2018-10-05
mogę polecić każdemu ten zakład pogrzebowy pełen profesjonalizm !
Obowiązek informacyjny