Profekon Sylwia Butowt-Koniszewska

Wyposażenie wnętrz i obejść z drewna na indywidualne zamówienie

Dachy i usługi dekarskie
ul. Dworcowa 10, 88-190 Barcin kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 437 486
Profekon Sylwia Butowt-Koniszewska

Informacje

Opis działalności
Sylwia Butowt-Koniszewska prowadzi firmę Profekon, która znajduje się w Barcinie, w województwie kujawsko-pomorskim. Dla naszych Klientów wykonujemy konstrukcje drewniane na specjalne zamówienie. Wykonujemy pomiary i zajmujemy się montażem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Drewno naturalne cechuje się solidnością i trwałością, a odpowiednio zaimpregnowane może służyć przez dziesiątki lat. Ma także unikatowy wygląd, ponieważ słoje na każdej desce są zupełnie różne i wyjątkowe. Coraz więcej Klientów decyduje się na kupno konstrukcji drewnianych do swoich domów, mieszkań, posesji i lokali usługowych. Firma Profekon oferuje Państwu najróżniejsze elementy wykonane ze starannie wyselekcjonowanego drewna. Budujemy między innymi tarasy dla najróżniejszych obiektów. Z naszych usług korzystają między innymi właściciele restauracji, czy hoteli. W wiosenne i letnie dni Klienci chętnie spędzają czas na tarasie, który w połączeniu z odpowiednim oświetleniem wygląda bardzo stylowo. Drewno można łączyć z klasycznymi i nowoczesnymi dodatkami.

Nasi projektanci zapewniają Państwu pomiary, projekt, realizację oraz montaż. Oprócz tarasów wykonujemy także:
- altanki,
- sauny ogrodowe,
- zabudowy basenów,
- grillowniki,
- balustrady,
- podesty,
- drzwi garażowe,
- drzwi mieszkaniowe,
- stoły,
- zabudowy kuchenne.

Chętnie służymy pomocą podczas każdego projektu. Współpracujemy z Klientami na terenie kraju oraz za granicą. W pracowni wykonywaliśmy również projekty pomostów, drzwi na schowek, czy schodów zewnętrznych i wewnętrznych.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Profekon z Barcina, a także na naszą stronę internetową. Zawsze terminowo wykonujemy każdą pracę.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
kartuski, starogardzki, tczewski, człuchowski, kwidzyński, chojnicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń