Jakubowicz Wojciech

Profesjonalne urządzenia grzewcze i fachowe doradztwo.

Materiały budowlane
ul. Trzemeszeńska 2a, 88-410 Gąsawa kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Jakubowicz Wojciech

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą z doświadczeniem i tradycjami którą wiele lat temu stworzyli ludzie z pasją. Właścicielem jest Wojciech Jakubowicz, a nasza siedziba znajduje się w Gąsawie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z ofertą.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych oraz chemii budowlanej. Istniejemy w branży już od 1995 roku, co przekłada się na wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu możemy dokładnie świadczyć swoje usługi i terminowo realizować wszelkie powierzone nam prace.

Swoim Klientom proponujemy jedynie wysokiej jakości produkty uznanych producentów. Znalazły się one w naszej ofercie poprzez selektywny oraz skrupulatny dobór wykonany przez zatrudnionych w firmie ekspertów. Są to solidne produkty, które przetrwają wiele lat najcięższych prób użytkowania.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:
- urządzenia techniki grzewczej,
- kotły, grzejniki oraz pompy centralnego ogrzewania,
- artykuły budowlane,
- folie malarskie, ogrodnicze i ochronne,
- bejce, farby czy lakiery,
- rozcieńczalniki,
- styropian,
- wiele innych materiałów budowlanych.

Dodatkowo zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży przeróżnych specjalistycznych narzędzi oraz elektronarzędzi. Mogą być one niezwykle przydatne w budownictwie, przemyśle, rzemiośle czy zwykłych pracach przeprowadzanych w domu. Są to narzędzia renomowanych producentów, co daje gwarancję ich najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamydo odwiedzenia strony internetowej naszej firmy, by poznać więcej szczegółów odnośnie oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Bartosz
Zdecydowanie mogę polecić firmę Pana Wojciecha, gdyż profesjonalnie podchodzą do tematu i oferują swoje fachowe doradztwo przy wyborze produktów budowlanych.
N
Norbi
Są prawdziwymi profesjonalistami w dziedzinie materiałów budowlanych. Oferują w tym zakresie jedynie wysokiej jakości produkty, które przetrwają przez długie lata.